Kapat

Şok Aktüel 0

ŞOK 8 Kasım 2017 Aktüel Kataloğu

1995 yılında sektörde hizmet vermeye başladığı ilk günden itibaren klasik markalardan farklı bir çizgide olan marka yetkilileri tarafından hazırlanan Şok Market 8 Kasım indirim listesi geçtiğimiz saatlerde dijital ortamda paylaşılmaya başlandı. Hali hazırda market şubelerinde geçerli olan bir indirim kampanyası olması nedeniyle henüz reklamlarda ve mağazalarda duyurusu gerçekleştirilmeyen indirim fırsatları yazılarımızda sizlerin farklı kategorilerdeki onlarca ürünü bilgisayar başından, telefonunuzdan dahi görebilmeniz için detaylarıyla ele alınacaktır. Haftada bir indirim listesi yapmak yerine haftada iki Şok Aktüel Ürün fırsatları ile karşımıza çıkan marka Migros bünyesinden çıktıktan sonra farklı bir ortaklığın bünyesine girmiş ve ortakların kısa süre sonra yatırım kararı almaları neticesinde gerek ürün çeşitliliğini arttırarak, gerek indirim oranlarını daha arttırarak ve gerek şube sayısını arttırarak indirim mağazacılığı sektöründe lider konuma oynamaya başlamıştır. Sektörde hizmet vermekte olan markaların fazla olması şüphesiz daha uygun fiyatlı ürün satmalarına ve buna bağlı olarak son kullanıcının çok daha fazla avantajlı fiyatlarla alışverişini gerçekleştiriyor olmasına neden olmaktadır. Tüm bunlarla beraber müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir şekilde hizmet vermeye devam ediyor olmaları da 8 Kasım Şok indirim listesi gibi kampanyaların market şubelerinde büyük bir yoğunluk oluşturmasına neden olmaktadır. Özellikle yasalarla taksit sınırlandırılması yapılmayan ürünlere anlaşmalı banka kredi kartları aracılığıyla vade farksız taksit imkanı sunulması, manav ve kasap gibi kategorilerde dahi cazip fiyatlara ürün satılıyor olması gibi nedenler gelir grubu fark etmeksizin büyük bir kitle tarafından kampanyalarının takip edilmesinin önünü açmaktadır.

Son günlerde ülke genelinde hizmet vermekte olan ve indirim mağazacılığının zirvesinde yer alan 2 markanın devlet ile anlaşma yaparak kırmızı eti uygun fiyatla halka buluşturma atağını gerçekleştirmesinin altında kalmayan marka onlarla rekabet edici fiyatlarla Şok 8 Kasım Çarşamba indirimleri içeriğinde müşterilerini çok uygun fiyatlarla kırmızı et ile buluşturmayı hedeflemiştir. Detaylarını verdiğimizde fiyatlardan sizin de rekabetin müşteriye olan faydalarını rahatlıkla fark edebileceğiniz indirim listesini incelemeye başladığımızda; Axen 43″ Ilgaz Uydu Alıcılı Full HD Led Tv 1099 TL, Erzak Kabı 2,5 Litre 4,50 TL, 4 Raflı Metal Sebzelik 19,90 TL, Sinbo Su Isıtıcısı 24,90 TL, Granit Derin Tencere 22 cm 39,90 TL, GoKidy 4’lü Puzzle 9,95 TL, Aytaç Çiftlik Dana Kıyma 500 gram 16,50 TL, Maret Dana Ciğer Kuşbaşı 400 gram 15,95 TL, Kawai SD Uydu Alıcı 29,90 TL, Erzak Kabı 4 Litre 4,95 TL, Paşabahçe Kulplu Bardak 2,95 TL, Çek Bırak El Rondosu 19,90 TL, Granit Tava 26 Cm 22,50 TL, GoKidy Metal Çek Bırak Araba 4×4 9,95 TL, Aytaç Çiftlik Dana Kuşbaşı 500 gram 17,45 TL, 3’lü Saklama Kabı 4,95 TL, Yağlık 750 ml 2,95 TL, Melamin Tepsi 7,95 TL, Granit Karnıyarık Tencere 26 cm 39,90 TL, Mutfak Aletleri 3,50 TL ve Aytaç Çiftlik Dana İşkembe 400 gram 7,50 TL’den şokda bu hafta müşterilerin beğenisine sunulacaktır. Rakip firmaların hazırlamış oldukları indirim listelerinden farklı uygulamalarla dikkatleri üzerine çeken Şok Aktüel Ürün içeriğinde 2’li alımda adet fiyatı farklı ürünler arasında Lipton Ice Tea Limon / Şeftali 1 Litre 1,65 TL, Şen Piliç Schnitzel 250 gram 2,62 TL, Arko Krem 75 ml 4,42 TL, Patos Critos Peynirli Süper Boy 97 gram 2,25 TL, Vernel Max Yumuşatıcı 1440 ml 9,38 TL, Arko Krem 150 ml 4,09 TL, Patos Rolls Acılı Süper Boy 116 gram 2,25 TL ve Ace Çamaşır Suyu 2 Litre 3,71 TL’den aktüel ürün kategorisinde satışta olacaktır. İndirim listesinde son olarak kampanya süresince operatör TL yüklemeleri ve tekel ürünleri dâhil edilmeksizin 25 TL ve üzeri alışveriş yapılması halinde Fairy Sıvı Bulaşık Deterjanı 1350 ml 5 TL’den alınabilecektir.

Haftanın öne çıkan ürünü: Axen 43″ Ilgaz Uydu Alıcılı Full HD Led TV Axen 43″ Ilgaz Uydu Alıcılı Full HD Led TV Özellikleri: Yerli üretim olma özelliği ile dikkatleri üzerine çeken Axen 43″ Ilgaz Uydu Alıcılı Full HD Led TV ülke genelindeki yaygın servis ağıyla 2 yıl garantili olarak satışa sunulmuştur. Ethernet, AV (RCA), Scart, VGA, 3 x USB Media Player, 3X HDMI, Mega Kontrast, 2 x 8 Watt Ses Çıkışı, Dahili Wi-Fi, Hd Uydu Alıcısı, Smart, 200 HZ, Full HD 1920 x 1080, 109 cm Ekran Açıklama: Teknoloji alanında hizmet vermekte olan firmaların ar-ge çalışmaları bitmeden tükenmeden devam etmektedir. Hal böyle olunca firmalar sürekli olarak yeni versiyon televizyonlar imal etmektedir. Fakat gelir durumunuz nasıl olursa olsun yeni çıkan ürünleri düzenli olarak takip etmek ürünlerin kullanım ömürleri de düşünüldüğünde pek mümkün değildir. Bu nedenle ürünlerin ortalama kalitede ve ortalama özelliklerde olanlarını inceleyerek satın almak şüphesiz uzun yıllar verimli ve memnun bir şekilde kullanmanızın önünü açacaktır. Yerli üretim olmasıyla da dikkatleri üzerine çeken ve muadillerine kıyasla aynı özelliklere sahip olmasına rağmen 1099 TL Satış Fiyatıyla cazip bir seçenek olan 43″ Ilgaz Uydu Alıcılı Full HD Led TV şokda bu hafta büyük bir talep görecektir. Mağazaların sınırlı alt yapıları nedeniyle her şubede bulunabilecek olmasına rağmen az sayıda yer alacak ürünü anlaşmalı banka kredi kartları aracılığıyla vade farksız 6 eşit taksitte alabilmek için acele etmenizde fayda var.

Şubeleşmeye vermiş oldukları önem sayesinde ülke genelinde binlerce mağazaya sahip olan marka tarafından hazırlanan ve kısa süre sonra tüm Türkiye’de geçerli olacak olan 8 Kasım 2017 Şok indirimleri farklı kategorilerdeki ürünlerde indirim sağlaması nedeniyle büyük talep görecektir. İnsanların tüm ihtiyaçlarını tek bir adresten giderebilmelerini hedef alarak düzenlenen ve bu sayede alışverişte zaman tasarrufu sağlayabilmenize neden olan kampanya gibi kısa süre sonra markanın duyuracağı diğer kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olmak için sayfamızı düzenli olarak takip etmeye devam etmelisiniz. Sayfamızda yer alan alttaki yorum bölümünü kullanarak ihtiyacınız olan ürünleri belirterek markanın yetkililerinin dikkatlerini çekerseniz gelecek haftalardaki indirim listelerinin şekillenmesine de katkıda bulunabilirsiniz.

ŞOK 8 Kasım 2017 Kataloğu

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir