Kapat

Şok Aktüel 0

ŞOK 5 Nisan 2017 Kataloğu

ŞOK market gerek gıda ürünlerinde gerek gıda dışı ürünlerde hem ulusal çapta markalaşmış ürünlerde hem de kendi öz sermayesi ile yönettiği öz markalarında ciddi indirimlerle insanların karşısına düzenli olarak çıkmaktadır. Manav reyonu dahil bir çok kategoride yapılan indirimler nedeniyle insanlar pazar alışverişlerini dahi kurumsal bir firmadan ödeme yöntemi olarak kredi kartı seçeneğini tercih ederek rahatlıkla alışveriş yapmakta herhangi bir iade veya değişim durumunda kısa sürede isteklerini yerine getirmektedirler. ŞOK özellikle son yıllarda yaptığı ataklar sayesinde indirim mağazacılığı sektöründe zirvenin el değiştirmesine neden olduğu için rekabet ortamını da arttırmıştır. Rekabet ortamının artması ise bahsettiğimiz markaların daha fazla kişiye ulaşabilmek için daha çok reklam bütçeleri ayırmaları olarak kendisini göstermiştir. Kısa süre sonra tüm şubelerinde geçerli olacak olan ŞOK 5 Nisan 2017 içerik detaylarını paylaşamadan önce fırsatlarıyla sizleri şaşırtacak ürünlerden bahsettiğimizde GoKidy Bisiklet, Nokia 215 Çift Hatlı Cep Telefonu, Çok Amaçlı Mutfak Dolabı ve Ekmeklik, Piranha Stereo Kulaklık, Cem Volkano Granit Tencere ve Emaye Çaydanlık gibi ürünleri ele alabiliriz.

Sunduğu sıcak fırsatlar nedeniyle mutlaka diğer marketlerle arasında fiyat karşılaştırılması yapılması gereken ŞOK 5 Nisan 2017 indirim fırsatları katalogunda Piranha Stereo Kulaklık 19,90 TL’den, Cem Volkano Pink Granit Karnıyarık ve Derin Tencere Çeşitleri 29,90 TL’den, 3 Bölmeli Zeytinlik ve Yuvarlak Saklama Kabı 4,95 TL’den, GoKidy Şirinler Puzzle 9,95 TL’den ve 3’lü Porselen Vakumlu Saklama Kabı 19,90 TL’den satışta olacaktır. Stoklarla sınırlı olacak ŞOK Aktüel Ürün Katalogu detaylarında ayrıca Aytaç Dana Kıyma 500g 16,95 TL’den, Haribo Şirinler Jelly/Fizz 150g 2,45 TL’den, Nokia 215 Çift Hatlı Cep Telefonu 349 TL’den, Cem Volkano Pink Granit Tava 19,90 TL’den ve GoKidy Kırmızı/Mavi/Pembe Bisiklet 155 TL’den ŞOK raflarında yer alacaktır.

Sınırlı sürelerde geçerli olacak olan ŞOK Aktüel Ürün Katalogu yani ŞOK 5 Nisan 2017 insert içeriklerinde ayrıca GoKidy Hız Tutkunu Süper Araba 9,95 TL’den, Mum Seti 2’li 4,95 TL’den ve Yudum Ayçiçek Yağı Teneke/PVC 5 Litre 29,90 TL’den satışta olacaktır. ŞOK Müşterilerinin beğenisine bu hafta sunulacak olan listede son olarak ikili alımlarda adet fiyatı uygun olacak ürünler arasında Fairy Bulaşık Sıvısı 675ml 3,19 TL’den, Colgate Zizag Diş Fırçası 2+1 5,18 TL’den ve Pantene Şampuan ve Saç Kremi Çeşitleri 550ml 8,59 TL’den marketlerde yer alacaktır.

ŞOK 5 Nisan 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir