Kapat

Şok Aktüel 0

Şok 4 Nisan 2018 Aktüel Fırsatlar Kataloğu

Şok 4 Nisan 2018 fırsat ürünleri ile şubelerinde farklı bir promosyonun devam ediyor olmasına bağlı olarak insanlarda tarih anlamında sorun oluşturmamak için sadece dijital ortamda birkaç kaynağa özel olarak müşterilerinin karşısına çıkmıştır. ŞOK Marketler ucuz market anlayışını ilk deneyen markalardan olmasına rağmen günümüzle kıyaslandığında ortalamanın çok altında atılım gerçekleştirmesi ve zamanında ürün çeşitliliğinin alt seviyelerde olması nedeniyle tam anlamıyla başarı sağlayamasa da firmanın el değiştirmesi ve yüksek miktarlarda yatırım alarak sektöre yatırım yapması neticesinde adı tekrar anılmaya başlanmıştır. Haftada iki defa düzenledikleri Şok Aktüel Ürünler fırsat anlamında sadece ŞOK Çarşamba İndirimleri ile bizleri tatmin ettiği için bu yazımızda ürün görsellerini, ürün özelliklerini ve fiyat avantajlarını detaylarıyla ele alacağız. Yıllardır sürekli olarak minimum 4 sayfa aktüel sıcak fırsat katalogu ile karşımıza çıkan marka bu hafta da geleneği bozmayarak 4 tam sayfa ile müşterilerine uygun fiyatlı ürünler sunuyor.

ŞOK Cumartesi fırsatlarını detaylı bir şekilde incelemiyor olmamızın sebebi tek markaya ait ürünlerin listelenmesi olup sizlerden bu katalog tanıtımını yapmamız yönünde gelen taleplerin çoğalması durumunda bu yönde de editör kadromuzla ciddi bir çalışma yaparak mesai harcayacağımızdan emin olabilirsiniz. Kampanyaların mantığı rakiplerinden avantajlı fiyatlarla ürün listeleyerek insanlara sınırlı sürelerde sunulan fırsatlara yoğunluk göstermeleri olup, bunun başarılabilmesi için de insanlardan gelen ürün taleplerinin düzenli olarak takip edilmesi, en çok tercih edilenlerinin tespit edilerek uygun fiyatlara müşterilere sunulması gerekmektedir. Bu konuda nokta atış yapan ekibi sayesinde Şok market 4 Nisan 2018 indirimlerinde haftanın ürünleri olarak özellikle evlerdeki ayakkabı dağınıklığının yol açtığı görsel kirliliği önleyecek ayakkabılık, damacana sulara ömrünüzün sonuna kadar para vermenizin önüne geçecek olan su arıtma cihazları, kadınların mutfaktaki işlerini kolaylaştıracak yardımcıları doğrayıcı ve çocukların karne döneminin yaklaşmasıyla birlikte ebeveynlerinden en çok isteyecekleri bisiklet ŞOKda bu hafta en çok talep görecek ürünler arasında yer almaktadır.

Şok Market indirimli ürün listelemenin haricinde farklı kampanyalara da imza atmakta ve bunları insanlara Şok 4 Nisan 2018 katalogunda olduğu gibi haftalık olarak insanlara duyurmaktadır. Bu hafta yapılan iş birliği sayesinde P&G markalı ürünlerden 30 TL’lik alışveriş yapılması sonrasında gerekli şartlar yerine getirilerek bedava sinema bileti kazanılabilmektedir. Bu kazanç son dönemlerde adını duymaya başladığız BANABAK uygulaması ile yapılan alışveriş sonrası alınan fişin sisteme yüklenmesi ile sağlanabiliyor. P&G markasına ait ürünleri araştırdığınızda mutlaka evinizde, iş yerinizde hali hazırda kullandığınız ürünlerden oluştuğunu göreceksiniz. Zaten ciddi bir iş birliği içerisinde olunan markanın ürünlerinin de uygun fiyatlı satışa sunulmuş olmasıyla sinema bileti kazanmak için istenen 30 TL’lik alışveriş oldukça kolay ve maddi anlamda avantajlı bir şekilde gerçekleştirilecektir. Kampanyadan bilet kazanımı için belirtilen şartları 4 Nisan 2018 – 25 Mayıs 2018 tarihleri arasında sağlayabilirsiniz. Bahsettiğimiz üzere zaten sık tercih edilen ürünlerle sinema bileti kazanımı sağlıyor olması maddi anlamda insanlara gerçek avantaj sağlıyor olması nedeniyle kampanyanın tahmin edilenden çok daha fazla talep göreceğinden eminiz.

Rakip ucuz marketlerden farklı olarak hazırladıkları aktüel ürün kampanyalarında 2’li alımlarda ürün fiyatının farklı sunulması ve 1 alana 1 bedava gibi seçenekler geliştiren marka Şok aktüel 4 Nisan 2018 sıcak fırsatlarında da bu şekilde uygulamalara yer vermiştir. Bunun haricinde ŞOK markasının bir geleneği haline gelen 25 TL ve üzeri alışverişlerde ( Operatör TL Yüklemeleri ve Tekel ürünleri alışverişleri dahil edilmeksizin ) bir ürünün kampanya süresince çok daha uygun fiyatlarla satışta olması bu kampanyada da geçerli olup, belirtilen standartlara her zaman için genel ihtiyaçlara karşılık veren ürünler tercih edilmektedir.

Katalogları görmek için resmin üzerine tıklayın.
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (4 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5 üzerinden 4,75)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir