Kapat

Şok Aktüel 0

Şok 21 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Üretim tekniklerinin gelişmesi ile birlikte markaların kalite standartlarını gün geçtikçe arttırıyor olmaları durumu paralel ilerlemektedir. Geçmişte bazı kategorilerde tek ürünün, tek markanın insanlar tarafından tercih ediliyor olması günümüzde farklı bir yapıya bürünmüş ve insanlar marka bilinirliğini ikinci plana atarak daha çok kaliteyi ve ekonomikliği ön planda tutmaya başlamışlardır. Bu değişim ise şüphesiz klasik marketlerden farklı bir anlayış ile sabit giderlerin azaltılarak oldukça cazip fiyatlarla muadil ürünlerin satışa sunulmasını desteklemiş ve bunu ilk gerçekleştiren markalardan birisi de o yıllardaki orta seviye rekabetçi politikası ile ŞOK Marketler olmuştur. Sektöre ve marketlerin kendi öz markaları bünyelerinde oluşturdukları ürünlere talebin artıyor olması sonrasında güçlü firmaların da pazarda yer almasıyla kendisine yer bulabilmek isteyen marka haftada iki kez düzenlediği ŞOK Aktüel Ürün katalogları ile müşterilerin karşısına çıkmıştır. Bizler bu yazımızda ŞOK Çarşamba fırsatları olarak anılan ve ülke genelinde tüm mağazalarda geçerli olacak Şok 21 Mart 2018 fırsat detaylarını ele alacağız.

Bizler tarafından hazırlanan kampanya yazıları marketler tarafından sunulan fırsat ürünlerin gerçekten fırsat olup olmadıklarının ve haliyle gereğinden fazla efor sarf etmeden rakip firmalarla fiyat kıyaslaması yapabilmeniz amacıyla oluşturulmaktadır. Şok 21 Mart 2018 başlığında ele alacağımız kampanya içeriğinde 25 TL ve üzeri alışverişlerde bir ürünün oldukça cazip fiyatlarla satışa sunuluyor olması ve bu ürünün yetkililer tarafından özellikle genelin ihtiyacına karşılık verecek şekilde seçilmesi insanların ekonomik anlamda oldukça karlı alışverişler yapabilmesine olanak sağlamaktadır. Bu uygulama ŞOK market tarafından bir standart haline getirilmiş olup bu yazımızda ayrıca yetkililer tarafından özenle hazırlanan 2’li alımda adet fiyatı farklı olan ürünlerden de avantajlı fiyatları nedeniyle özellikle bahsedeceğiz.

Sıcak fırsatlar kategorisinde değerlendireceğimiz ve yazımızın devamında fiyat avantajlarından video anlatımıyla, katalog görseli olarak ve yazılı olarak belirteceğimiz ve özellikle altını çizeceğimiz ürünlerin oldukça kısa sürelerde tükenebilecek olmasından dolayı  Şok 21 Mart 2018 indirimlerinde yer alan ürünleri kampanya başlangıç tarihinden itibaren takip etmenizi tavsiye ediyoruz. Özellikle sezonluk insanların genel ihtiyaçlarına yönelik listelenen ürünler çabuk bittiğinden insanlar büyük hayal kırıklıkları yaşayabilmektedir.

Katalogları görmek için resmin üzerine tıklayın.
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5 üzerinden 4,50)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir