Kapat

Şok Aktüel 2

ŞOK 13 Mayıs 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

Kampanya detaylarını incelediğimiz yazılarımızda giyim gibi gıda gibi temel ihtiyaçlarınızı uygun fiyatlara temin edebilmeniz için markalar tarafından gerçekleştirilen indirim fırsatlarını ele alarak rakipleriyle kıyaslama yapabilmenizi sağlıyoruz. Hem kaliteli hem de ucuz ürünleri tercih ettiğinizde ay sonunda harcamalarınızda ciddi bir azalma göreceğinizden emin olarak ihtiyaçlarınızın ekonomik çözümleri için sunmuş olduğumuz fırsatları değerlendirmelisiniz. Yapmış oldukları kampanyaları hafta içi ve hafta sonu olmak üzere iki adete çıkarıp ve ürün seçiminde müşterilerden gelen talepleri değerlendiren ŞOK Marketler son zamanlarda sık tercih edilen markalar arasında yer almıştır. İndirim fırsatlarında kendi öz markalarına da yer veren ŞOK, bu ürünlerin kalitelerinden ödün vermemesi nedeniyle tercih edilebilirliğini arttırmaktadır. Gerek öz markalarına ait gerek farklı markalara ait ürünlerin onlarcasının indirimde sizlere sunulacağı kampanya ŞOK 13 Mayıs 2017 olarak adlandırılmıştır. Kalitesiyle ve fiyatlarıyla rakiplerine fark atan ürünler arasında Paşabahçe Nil Su Takımı, LG 24″ Led Ekran, Sinbo Saç Düzleştirici Saç Maşası ve Kawai SD Uydu Alıcı gibi ürünler yer almaktadır.

Anneler gününden hemen bir gün öncesinde geçerli olacak ŞOK 13 Mayıs 2017 fırsatlarını incelemeye başladığımızda LG 24″ Led Ekran 499 TL’den, Paşabahçe Nil Su Takımı 9,95 TL’den, Flora Petek Dokulu Bulaşık Altlığı 6,95 TL’den, Pilsan 2’li Dynamic Araba 9,95 TL’den ve Papaz Erik 7,99 TL’den tüm ŞOK Marketlerde yer alacaktır. İndirim oranlarıyla cebinize fazlasıyla yarar sağlayacak ŞOK Aktüel Ürün indirimlerinde Kawai SD Uydu Alıcı 34,90 TL’den, Üçsan Plastik 3’lü Elegant Saklama Kabı 9,95 TL’den, Örgü Bayan Terlik 4,95 TL’den, Oyuncak Et Bebek 9,95 TL’den ve Sera Kavun 5,99 TL’den kampanyada olacaktır.

ŞOK Marketler diğer indirim mağazalarından farklı uygulamalarla ŞOK 13 Mayıs 2017 indirimlerinde olduğu gibi 25 TL ve üzeri alışverişlerde bazı ürünleri çok uygun fiyatlara satmaktadır. Detaylarını paylaştığımız indirim listesi dahilinde 15 – 16 Mayıs 2017 tarihleri arasında yapılacak olan alışverişlerde Aytaç Klasik Kangal Sucuk Isıl İşlem 220g 8 TL’den ilgili kampanyanın geçerli olacağı bir hafta boyunca Balparmak Çıt Kapak Çiçek Balı 350g 12 TL’den marketlerde olacaktır. ŞOK Aktüel indirimlerinde bu hafta son olarak Fesleğen Saksı Çiçeği 2,49 TL’den, Sinbo Saç Düzleştirici Saç Maşası 19,90 TL’den, LAV Bodega Renkli Tatlı Kabı 1,50 TL’den, Maşa ve Koca Ayı Aktivite Kitabı 4,95 TL’den, GoKidy Polis Arabası 4,95 TL’den ve Karpuz 2,49 TL’den fırsatlarda yer alacaktır.

ŞOK 13 Mayıs 2017 Aktüel Kataloğu

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

“ŞOK 13 Mayıs 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu” üzerine 2 yorum

  1. Melek dedi ki:

    Chef Bıçak seti gelirse çok güzel olurr

  2. Geri bildirim: Hakan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir