Kapat

Şok Aktüel 0

ŞOK 1 Nisan 2017 Kataloğu

2015 yılında almış olduğu yatırımlar dolayısıyla ürün çeşitliliğini arttırarak kendi öz markalarını daha da genişleten ŞOK Marketler hem Cumartesi hem de Çarşamba günleri farklı ürünlerin yer aldığı indirim listeleri yayınlamaya Nisan ayında da devam etmektedir. Her ne kadar ürün çeşitliliği bakımından ŞOK Cumartesi fırsatları kapsamında geçtiğimiz haftalara kıyasla bizleri hayal kırıklığına uğratmış olsalar da özellikle manav kategorisinde yer alan ürünlerin Pazar fiyatlarını zorlayan uygunlukta satılıyor olmaları listenin tercih edilebilirliğini arttırmaktadır. İndirim oranlarıyla temel tüketim malzemelerinde de büyük avantajlar sunan ŞOK 1 Nisan 2017 içeriğinde dikkatinizi çekecek ürünler arasında Aytaç Klasik Kangal Sucuk 220g, Ülker Çokokrem Cam Kavanoz 400g, Gondol Ayakkabı Kutusu, Goldex Saplı Mikser Kabı, King Blend Master Blender Set, Sinbo Elektrikli Cam Kapaklı Izgara ve Ayakkabılık yer almaktadır. Kısa süre sonra tüm ŞOK market şubelerinde geçerli olacak olan indirim detaylarını sizler diğer markalarla kıyaslayabilmeniz için yazımızın devamında paylaşacağız.

Kaçırılmaması gereken fiyatlarla satışta olacak ürünler arasında ŞOK 1 Nisan 2017 kampanyası dahilinde Sinbo Elektrikli Cam Kapaklı Izgara 99 TL’den, Goldex Elit Yağlık 2,95 TL’den, 3’lü Kavanoz Seti 7,95 TL’den ve Domates 2,49 TL’den sınırlı sürelerde satışta olacaktır. ŞOK Aktüel indirim fırsat detaylarında ayrıca King Blend Master Blender Set 109 TL’den, Ayakkabılık 69,90 TL’den, Ne Alırsan 1 TL ürün çeşitleri ve Kuru Soğan 0,99 TL’den aktüel kampanyada yer alacaktır. İndirim listesinin geçerli olduğu günler dahilinde ŞOK market genelinde TL yüklemeleri ve tekel ürünleri haricinde 25 TL ve üzeri alışveriş yapılması halinde Ülker Çokokrem Cam Kavanoz 400g 5 TL’den kampanyalı bir şekilde müşterilerin beğenisine sunulacaktır.

Sınırlı sürelerde ve sınırlı stoklarla ŞOK Market şubelerinde geçerli olacak ŞOK 1 Nisan 2017 insert detaylarında Goldex 2’li Saklama Kabı Seti 4,95 TL’den, Gondol Bay Ayakkabı Kutusu 4,95 TL’den ve Starking Elma 2,99 TL’den ŞOK Market müşterilerine satılabilir olacaktır. Liste içeriğinde son olarak Goldex Saplı Mikser Kabı 3,95 TL’den, Gondol Bayan Ayakkabı Kutusu 5,95 TL’den ve Salatalık 2,49 TL’den yer alacaktır. Ayrıca indirim listesinin geçerli olduğu tarihlerden 3 Nisan ve 4 Nisan 2017 içerisinde market genelinde yapılacak olan hem tekel ürünü hem de TL yüklemeleri haricinde 25 TL ve üzeri alışverişlerde Aytaç Klasik Kangal Sucuk 220g 8 TL’den sınırlı sayıda stoklarla ŞOK Market bünyesinde yer alacaktır.

ŞOK 1 Nisan 2017 Aktüel Kataloğu

 

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir