Kapat

Şok Aktüel 0

ŞOK 1 Kasım 2017 Aktüel Kataloğu

Özellikle son yıllarda ortaklık yapısının değişmesi sonrasında yatırım kararı alınmasıyla birlikte adından sıkça söz ettirmeye başlayan Şok markası yetkilileri tarafından hazırlanmış olan Şok Market 1 Kasım Çarşamba insert detayları geçtiğimiz saatlerde bazı kaynaklara özel olarak paylaşıldı. Henüz radyo ve televizyon reklamlarında yer verilmeye başlamayan kampanya detaylarını, ürün bazında fiyatlarını ve ürünlerin özelliklerini editörlerimiz tarafından sizler için detaylı bir şekilde inceleyeceğiz. Hafta içi Şok Çarşamba fırsatları ve hafta sonu Şok Cumartesi fırsatları olmak üzere iki tane indirim listesi yayınlayan marka evinizin, iş yerinizin tüm ihtiyaçlarını tek bir adresten giderebilmeniz için doğru adrestir. Manav reyonunun semt pazarlarındaki kasap reyonunun mahalle kasaplarındaki fiyatları aratmadığı markette kredi kartı ile alışveriş yaparak banka ile yaptıkları anlaşmalar dahilinde ekstra puanlar kazanma şansınız bile olabiliyor. Hal böyle olunca insanlar artık alışveriş yaparken farklı lokasyonlara hareket etmek zorunda kalmıyor ve bu da zamandan tasarruf sağlanması olarak geri dönüyor. İndirim detaylarında Şok Market tarafından 25 TL ve üzeri alışverişte bir ürünün çok daha uygun fiyatlı veriliyor olması, bir alana bir bedava kampanyası gerçekleştiriliyor olması ve bir ürün aldığında ikincisinin çok daha uygun fiyatlı satışının gerçekleştiriliyor olması insanların ilgisini fazlasıyla çekmektedir. 1 Kasım Şok indirim detaylarını incelemeye başlamadan hemen önce kategoriler hakkında bilgi vermemiz gerekirse temizlik ürünlerinin ve temel ihtiyaç malzemelerinin indirim listesinde ön planda olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Şok Aktüel Ürün detayları içeriğinde bu hafta çocuklara özel ürünlere yer verilmiş olması da ebeveynlerin çocukları için kaliteli ürünleri uygun fiyatlara alabilmelerinin önünü açmıştır. Marka tarafından hazırlanmış olan ŞOK Aktüel Kataloğu sınırlı sürelerde yani 1 Kasım, 2 Kasım, 3 Kasım, 4 Kasım, 5 Kasım, 6 Kasım, 7 Kasım 2017 süresince geçerli olacaktır.

Yazımızın başında henüz hem görsel hem de işitsel medyada reklamların yapılmadığından bahsetsek olsak da muhtemelen bir gün içerisinde tüm medyada reklamları dönecek ve halka duyurulmaya çalışılacak olan indirim listesi Şok 1 Kasım Çarşamba detaylarını incelemeye başladığımızda tekel ürünlerinin satışı ve operatör TL yüklemeleri haricinde market genelinde 25 TL ve üzeri alışveriş yapılması halinde Ülker Çokokrem 1000 gr 11 TL’den satışa sunulacaktır. Bunun haricinde rakip firmalardan farklı olarak aktüel katalog detaylarında gerçekleştirilen kampanyalar arasında 2’li alımda adet fiyatı farklı olan ürünler arasında Kotex Günlük Ped 3,34 TL, Pantene Şampuan ve Saç Kremi Çeşitleri 550 ml 9,37 TL, Coca Cola Zero / Fanta Portakal 1,5 Litre 2,21 TL’den raflarda olacaktır. 1 alana 1 bedava kampanyası dahilinde ise SuperFresh Kıymalı / Peynirli Pide 200 gr 7,95 TL’den müşterilerin beğenisine sunulacaktır. Şok Aktüel Ürün indirim listesi devamında ise; Sinbo Mini İnfrared Isıtıcı 39,90 TL, Paşabahçe Meşrubat Bardağı 3’lü 6,95 TL, Narmatik ve Narenciye Seti 6,95 TL, GoKidy Oyun Hamuru Seti 12,90 TL, Aytaç Çiftlik Dana Kıymalı 500 gr 16,50 TL, Sinbo Fanlı Isıtıcı 39,90 TL, Paşabahçe Saklama Kabı 2’li 9,95 TL, Ceviz Kıracağı / Sarımsak Ezici 4,95 TL, GoKidy Model Kamyonlar İtfaiye Serisi 5,95 TL, Tursil Matik 10 Kg 25,95 TL, Kollu Narenciye Sıkacağı 65 TL, Dolap İçi Raf 7,95 TL, Kestane Çizici 2,95 TL, Kuer Çok Amaçlı Mutfak Dolabı 89,90 TL, Raf Altı Sepet 7,95 TL, Gezer Bay / Bayan Kışlık Terlik 12,50 TL, Aytaç Çiftlik Dana Kuşbaşı 500 gr 17,45 TL gibi çok uygun fiyatlarla Şok’da bu hafta raflarda olacaktır.

Haftanın öne çıkan ürünü: Sinbo Mini İnfrared Isıtıcı Sinbo Mini İnfrared Isıtıcı Özellikleri:. AC 230V ~ 50Hz, 1000W, Havayı kurutmaz; havadaki partikülleri yakmadığı için kötü koku yapmaz, Taşıyıcı stand sayesinde yer/masaüstü kullanımına uygun, Devrilme anında çalışmayı durduran emniyet switch, Oksijeni tüketmediği için baş ağrısı yapmaz, sağlıklı – uzun ömürlü ve ekonomik ısıtıcı, açma kapama düğmesi gibi detaylar ön plana çıkmaktadır. Açıklama: Kış aylarında insanların evlerinde, iş yerlerinde ısınma masraflarının ortaya çıkması nedeniyle yaz aylarına kıyasla masrafları bir hayli fazladır. Hal böyle olunca standartlarının altına düşmeden olsa dahi uygun fiyatlara ürün alabilme çabaları çok normaldir. Bunun haricinde kışın yakıt masraflarını minimize edecek ufak püf noktaları da bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi özellikle kış aylarının başların bir ısınıp bir soğuyan havalarda kısa süreli evin tamamını ısıtmamaya çalışmaktır. Kısa süreli soğukluk hissiyatlarında gerek soba yakmak, gerek doğalgazı açarak odayı ısıtmaya çalışmak hem zaman açısından külfetli hem de maddi açıdan gereksiz bir hamle olmaktadır. Hal böyle olunca kısa süreli ısınma çözümleri sunan ve bunu da layıkıyla ekonomik bir şekilde gerçekleştiren ürünlerden faydalanmak doğru bir davranış olacaktır. Haftanın öne çıkan ürünü olarak bahsettiğimiz Sinbo Mini İnfrared Isıtıcı soba ve peteklere nazaran çok daha kısa sürelerde bulunduğunuz ortamı ısıtmakta ve sizler için en ekonomik çözümü sunmaktadır. Özellikle Kasım ayı gibi bir ısınan bir soğuyan aylarda bu ürünlerin tercih edilmesi çok daha ekonomik sonuçlar elde etmenize ön ayak olmaktadır. Yaygın servis ağıyla da sizleri yıllar sonrasında dahi üzmeyecek Sinbo Mini İnfrared Isıtıcı adlı ürünü 39,90 TL Satış Fiyatıyla Şokda bu hafta stoklarda bulabilirsiniz.

Masrafların git gide arttığı Kasım ayı içerisinde ilk indirim listesi olan 1 Kasım 2017 Şok aktüel ürün listesi içeriğinde yer alan ürünler sizlerin ekonomik açıdan biraz olsun rahatlamanızı sağlayacak cinsten. Sektörde yer alan tüm indirim mağazalarının haftalık kampanyalarını düzenli olarak takip edip detaylarını yazılarımızda paylaştığımız için sizlere tavsiyemiz kaliteli ürünleri fazla efor sarf etmeden uygun fiyatlara satın alabilmeniz için önümüzdeki günlerde de sayfamızı düzenli olarak takip etmelisiniz.

ŞOK 1 Kasım 2017 Kataloğu

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir