Kapat

Hakmar Aktüel 0

Hakmar 9 Kasım 2017 Aktüel Kataloğu

Çok kısa süre önce duyurusu sadece belirli kaynaklar için market yetkilileri tarafından gerçekleştirilen Hakmar Market 9 Kasım Perşembe fırsat listesi indirimleri ile karşınızdayız. Liste detaylarını kısa vakit ayırarak incelediğinizde yakın zamanda ihtiyacınız olan bir ürüne rastlamanız halinde alım tarihinizi buna göre şekillendirirseniz Toptan Fiyatına Perakende ürün satışı gerçekleştirmeleri nedeniyle ciddi avantaj sağlayacaksınız. Tanınmış markaların yüksek kaliteli ürünlerini raflarında bulunduran marka hesaplı alışverişin yıllardır değişmeyen adresidir. Hakmar Market ulusal anlamda ün yapmış markaların haricinde ürün çeşitliliği içerisinde yöresel tatlara, yöresel ürünlere de yer vermesi nedeniyle özellikle büyük şehirlerdeki şubelerinde yoğun bir talep almaktadır. Ekonomik fiyatlarla ürün satıyor olmaları nedeniyle toplumun geneline hitap edebilen Hakmar Market evinizde, iş yerinizde ihtiyacınız olan birçok üründe bu hafta indirime girmişe benziyor. Sayfalarımız aracılığıyla gerçekleştirilen yorumları da dikkate alarak hazırladıklarına inandığımız Hakmar Aktüel Ürün listeleri bu hafta Perşembe günü için mağazalarda büyük bir yoğunluk yaşanmasına neden olacak kapsamda hazırlanmıştır. 9 Kasım Hakmar aktüel fırsatları içerisinde farklı kategorilere ait onlarca ürün cazip fiyatlarla müşterilerin beğenisine sunulacaktır. Markanın tüm şubelerinde aynı anda indirime girecek olan ürünler için insanlar şubeler kendi lokasyonlarına yakın mevkilerde olmasa dahi tercih etmektedirler. Bu durumun nedenleri arasında şüphesiz 1. Fiyat, 2. Kalite çok önemli bir yer tutmaktadır. Küçük ev aletlerinden gıda sektörüne, hediyelik eşyalardan temel tüketim malzemelerine birçok ürünün listelendiği indirim katalogları dışında kalan ürünler de piyasa şartlarının altında satışa sunulmaktadır. Kısacası markanın indirim listelerinde olsun olmasın ürünlerini tercih ettiğinizde ay sonunda ciddi bir ekonomik farklılık hissedeceksiniz. Bu hafta giyim kategorisine ait ürünlere yer verilmesi de tamamen müşterilerinin talepleri doğrultusunda gerçekleştirilmiştir.

Hem içerik açısından hem indirim oranları açısından hem de farklı kategorileri içeriğinde barındırması açısından geçerli olduğu tarih itibariyle bünyesinde listelenen ürünlerin birçoğunun kısa süre içerisinde tükeneceğini düşündüğümüz Hakmar 9 Kasım Perşembe fırsat indirimlerini sizlerin alım listelerinizi oluşturmanız için incelemeye başladığımızda; Bay Bayan Sevgili Kazak 24,95 TL, Çay Makinesi 99,95 TL, Bay Kaban 79,95 TL, Renkli Sehpa 59,95 TL, Sinbo Katı Meyve Sıkacağı 99,90 TL, Dashco Elektrikli Cezve 22,90 TL, Saç Kurutma Makinesi 54,90 TL, Kawai Mini Uydu Alıcı 54,90 TL, Akel Elektrikli Fırın 119,90 TL, Bay Bayan Sweet Shirt 29,95 TL, Mikrofon 59,90 TL, Fincan Takımı 16,90 TL, Tek Kişilik Alez 12,95 TL, Düdüklü Tencere 49,90 TL, Borcam Set Kare-Yuvarlak 19,90 TL, Dambıl Set 19,95 TL, Yorgan Çift Kişilik 34,95 TL, Bükbük Yay 9,95 TL, Yastık Silikon 7,95 TL, Rwofleks Spor Aleti 22,95 TL, Ev İçi Babet 16,90 TL, Aksu Battaniye Çift Kişilik 49,95 TL, Boks Torbası 39,95 TL, Barfiks Kapı Barı 21,95 TL ve El Yayı 3,95 TL gibi cazip fiyat avantajlarıyla Hakmar’da bu hafta satışta olacaktır. Özellikle spora merak salanlar için amatör bir şekilde giriş yapabilecekleri ürünleri uygun fiyatlarla satın alabilmeleri Hakmar Aktüel Ürün listeleri ile bu hafta sağlanabilir. Şüphesiz özellikle spor kategorisinde yer alan ürünler kalitelerine göre farklılıklar göstermektedir. Marka yetkilileri tarafından hazırlanan spor kategorisinde yer alan ürünler piyasada yer alan ürünlerin ortalamasının üzerinde bir kaliteye sahip olmaları nedeniyle uygun fiyatlarıyla tercih edilebilmektedir. İndirim listesinde yer alan kışlık giyim kategorisi ürünleri de insanların yoğun talep göstereceği kalitede ve uygun fiyatta satışa sunulacaktır. Özellikle beden ve renk seçenekleri olan bu ürünlerin insanlar tarafından çabuk tüketilebileceğinin bilincinde olarak Hakmar Perşembe fırsatları dahilinde market açılış saatlerinde hazır bulunmanızı tavsiye ediyoruz.

Haftanın öne çıkan ürünü: Sinbo Katı Meyve Sıkacağı Sinbo Katı Meyve Sıkacağı Özellikleri: Paslanmaz Çelik Filtre, Güvenlik Kilitleme Kolu, Meyve Suyu Kapı 500 ml, 1000 W, Kolay Temizleme İçin Ayrılabilir Parçalar, Damlama Önleyici, Posa Haznesi 1,5 Lt, Paslanmaz Çelik Gövde, Ekstra Sabitleme İçin Kauçuk Ayaklar ve Yerleşik Güvenlik Sistemi gibi detaylar göze çarpmaktadır. Açıklama: Katı meyve sıkacağı teknolojisi uzun yıllardır kullanılmaktadır. Fakat geçmiş yıllarda tasarlanan ürünler bir hevesle sık kullanılacağı düşünülerek alınmakta iken aparatlarının çok olması ve aparatlarının pratik temizlemeye uygun olmamaları nedeniyle ne yazık ki düzenli olarak kullanılamamaktaydı. Alındıktan kısa süre sonra mutfak dolaplarının pekte ulaşılmayan noktalarına kaldırılan katı meyve sıkacakları günümüzde firmalar tarafından aparatlarının patrik bir şekilde temizlenebilmesi üzerine yeniden tasarlanmaktadır. Sinbo markası uzun yıllardır başarılı bir şekilde ülkemizde yaygın servis ağı, uygun fiyatları ve yüksek kaliteleriyle hizmet vermektedir. Yeni tasarladıkları, paslanmaz gövdesi nedeniyle kalitenin üst düzeyde tutulduğu Sinbo Katı Meyve Sıkacağı meyveleri sıvı halde tüketmek isteyenler için çok güzel bir çözüm sunmaktadır. Tasarımda özellikle pratik temizliğe önem verilmesi ve 1000 W gibi güçlü bir motor tercih edilmesi ürünün mutfakta sık kullanılan ürünler arasında yer almasının önünü açmaktadır. 1000 W katı meyvelerin sizleri zorlamadan sıkılması açısından yeterli bir motor gücüdür. Dijital ortamda ufak bir araştırma yaptığımızda 99,90 TL Satış Fiyatıyla Hakmarda bu hafta stoklarda olacak olan Sinbo Katı Meyve Sıkacağı adlı ürünün kullanıcılar tarafından beğenildiği rahatlıkla görülmektedir. İnsanların özellikle kış aylarında katı meyve sıkacağı ihtiyaçlarının arttığını düşündüğümüzde sınırlı stoklarla satışta olacak ürüne talebin bir hayli fazla olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Aktüel Fırsat ürünleri bakımından bir hayli zengin liste hazırlayan Hakmar marketlerin önümüzdeki günlerde tüm şubelerinde geçerli olacak olan 9 Kasım 2017 Hakmar listesi ürün çeşitliliği açısından sizlere yakın bir noktada mağazaları olmaması halinde dahi tek adresten ihtiyaçlarınızı giderebilmeniz açısından yeterli gelecektir. Bu nedenle özellikle aracı olanların çok uzak mesafelerde olmamak şartıyla karlı bir alışveriş yapacakları Hakmar indirim listelerini değerlendirmelerini tavsiye ediyoruz. Bu hafta için geçerli olacak olan tüm aktüel içerikleri sayfamızda paylaşacağımızı belirttikten sonra sayfamızı takip etmenizin fiyat kıyaslaması yapmanız açısından son derece faydalı olacağını da ekleyelim. Ürün kalite ve fiyat kıyaslaması yaparak alışveriş yapmanız halinde ciddi anlamda avantajlı rakamlarla ay sonunu getirebileceğinizi rahatlıkla söyleyebiliriz.

Hakmar 9 Kasım 2017 Kataloğu

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir