Kapat

Hakmar Aktüel 0

Hakmar 2 Kasım 2017 Aktüel Kataloğu

Hakmar Market 2 Kasım Perşembe indirimleri kısa süre önce müşterilerin beğenisine sunulmuştur. Kampanyanın geçerli olmasına çok kısa bir süre kalmış olması alım listelerinizi bu yönde hazırlamanız konusunda fazla vaktinizin kalmadığının göstergesidir. Yazımızda detaylarını paylaşacağımız liste içerik bakımından genelde markanın kendi öz sermayesiyle oluşturduğu ürünlerden değil de ulusal anlamda ün yapmış markalara ait ürün çeşitliliğinden oluşmaktadır. Her ne kadar indirim mağazaları arasında şube sayısı en az olan marka olsa da özellikle marka bilinirliğine önem veren tabir-i caizse halk tabiriyle marka takıntısı olan insanlar tarafından Hakmar Perşembe fırsatları yoğun bir talep görmektedir. Yetkililerin Hakmar Aktüel Ürün listeleri oluştururken özellikle insanlardan talep gelen ürünlere yer vermeye çalıştıkları sezonluk ürünlerde insanlara ekonomik olarak avantaj sağlamaya çalıştıklarını biliyoruz. Bunu ise şüphesiz dijital ortamın, özellikle sosyal medyanın nabzını iyi tutarak yıllardır başarılı bir şekilde sürdürmektedirler. Siz de gelecek haftalarda ihtiyacınız olan ürünlerin kampanya detaylarında yer almalarını istiyorsanız yazımızın alt bölümünde yer alan yorum bölümünü kullanarak yetkililerin sesinizi duymasını sağlayabilirsiniz. İçerik açısından da dolu bir indirim listesiyle karşımıza gelen marka evinizin ve iş yerinizin tüm ihtiyaçlarını tek bir adresten giderebilmenin avantajını sizlere sunmaktadır. Hakmar yazımızın başında bahsettiğimiz üzere şube sayısı açısından rakiplerinden çok daha geride kalsa da bilinirliği üst düzeyde olan markaları piyasa şartlarının çok daha altında satıyor olması nedeniyle insanların şubelerine bir şekilde ulaşmalarını sağlamaktadır. İnsanların alışveriş için uzak noktalardan Hakmar şubelerine geliyor olmaları markanın indirim listelerinde oldukça başarılı bir grafik yakaladıklarını göstermektedir. 2 Kasım Hakmar fırsat detaylarını birazdan detaylarıyla paylaşacak olsak da özellikle yeni ev taşıyanların, çeyiz hazırlığında olan hanım kızlarımızın ve hediyelik eşya arayışında olanların ihtiyaçlarına nokta atışı çözümler sunacağını şimdiden rahatlıkla söyleyebiliriz.

Haftalık olarak düzenledikleri Hakmar Aktüel Ürün içeriklerinde ürün çeşitliliği bakımından kesinlikle belirli bir standardın altına düşmeyen markanın bu hafta geçerli olacak olan Hakmar 2 Kasım Perşembe çılgın fırsatları detaylarında yeni doğan bebekler için de ürünlere yer verilmesi ebeveynlerin masraflarının doğal olarak arttığı doğum sonrasında ekonomik anlamda rahatlamalarını sağlamaktadır. İçerik açısından rakipleriyle kıyasladığımızda kesinlikle tatmin olduğumuz, fiyat açısından ufak bir araştırmayla da sizlerin kesinlikle tatmin olacağınız indirim listelerini incelemeye başladığımızda; Akel Elektrikli Isıtıcı 29,95 TL, Fındık Kıracağı 17,95 TL, Ferforje Tepsi Çeşitleri 9,90 TL, Timaş Yayınları Ünlülerle Bir Gün 3,95 TL, Brillant Saçaklı Halı 80x300cm 69,95 TL, Baba Hırka 23,95 TL, Ev İçi Çocuk Ayakkabı 10 TL, Oyuncak Dozer 19,95 TL, Koska Sade Fırın Tahin Helva 250g 5,95 TL, Koska Tahin Pekmez 140g 2,95 TL, Emzik Saklama Kabı 5,95 TL, Bebek Meyve Süzgeci 7,95 TL, Paçi Kahve Fincanı 12 Parça 34,90 TL, Öğütücü 17,95 TL, El Yapımı Fırın Tepsisi 9,95 TL, Dinarsu Tek Kişilik Battaniye 44,95 TL, Brillant Saçaklı Halı 150x230cm 99,95 TL, Alt Eşofman 12,95 TL, Sallanan At 29,95 TL, Oyuncak Akrep Araba 14,95 TL, Koska Esmer Kabuk Susam Tahin 300g 6,95 TL, Damaklı Emzik 3,95 TL, Biberon Alıştırma Bardağı 4,95 TL, Bebek Diş Kaşıcıyıcı 4,95 TL, Evstyle Patates Soğan Kabı 69,90 TL, Paçi Yemek Saklama Termosu 2’li 19,90 TL, Çok Amaçlı Sepet 5,95 TL, Brillant Saçaklı Halı 80x150cm 34,95 TL ve Brillant Saçaklı Halı 190x300cm 149,50 TL gibi rakiplerine fark atan fiyat uygulamasıyla tüm şubelerinde satışta olacaktır.

Haftanın öne çıkan ürünü: Şarjlı Işıldak Şarjlı Işıldak Özellikleri: Yenilenmiş ürün tasarımı, son teknoloji led kullanımı, farklı dizaynda led yerleştirilmesi, Üstün sağlam gövde, Xenon ışık avantajı, xenon ışık netliği, parlak ışık gibi özellikler dikkat çekmektedir. Günümüzde özellikle şehir merkezlerinde elektrik kesintileri geçmiş yıllara kıyasla azalmış olsa da kesintiler günümüzde dahi sıfır noktasına indirilmiş değildir. Hal böyle olunca beklenmeyen özel durumlarda elektriksiz, ışıksız kalmamak amacıyla her evde mutlaka bulundurulması gereken bir üründür şarjlı ışıldak. Pikniğe gittiğinizde, yola çıktığınızda, kırsal bir kesime ziyarete gittiğinizde de herhangi bir olumsuzlukta mağdur olmamak adına aracınızda, çantanızda bulunduracağınız şarjlı ışıldak yeni tasarımıyla dekorasyon anlamında da hoş bir görüntü vermektedir. Xenon özelliği olan farklı led tasarımıyla da dikkatleri üzerine çeken ürünün Hakmar fırsatları dahilinde alınmasıyla birlikte klasik Pazar ürünlerinden, Çin malı ürünlerden kendinizi korumuş olacaksınızı. 29,95 TL Satış Fiyatıyla Hakmarda bu hafta raflarda olacak ürün klasik şarjlı ışıldaklardan farklı olmasına rağmen klasik şarjlı ışıldak fiyatıyla sınırlı stoklarla satışta olacaktır. Her evde, iş yerinde ihtiyaç duyulabilecek bir ürün olduğunun bilincinde olarak indirim listesi dahilinde yer alması nedeniyle de kısa sürede tükenebileceğini unutmadan alım için öncelik vermeniz gereken ürünler arasında yer aldığını unutmamanız gerekmektedir.

Haftalık olarak düzenli bir şekilde marketlerin indirim listelerini paylaşıyoruz ve paylaşmaya devam edeceğiz. Hal böyle olunca her biri arasında farklı noktalarda kıyaslamalar yapabiliyoruz. 2 Kasım 2017 Hakmar indirim listesini haftanın diğer kampanyaları ile kıyasladığımızda Hakmarda bu hafta ürün çeşitliliğinin bir hayli fazla olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Sizlerin fırsatlardan erkenden haberdar olmanız ürünleri tükenmeden alım yapabilmeniz açısından önemli olduğu için sayfamızı düzenli olarak takip ettiğinizde indirim listelerinin dijital ortamda yer almasının hemen ardından inceleme yazılarımızı okuma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Hakmar 2 Kasım 2017 Kataloğu

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir