Kapat

Hakmar Aktüel 0

Hakmar 13 Nisan 2017 Kataloğu

İnsanların market tercihlerinde en büyük kriterler arasında fiyat ekonomikliği ve evlerine yakın olması gelmektedir. Aynı kalitede hatta aynı markada ürünlere ekonomik durumları iyi olsa dahi kimse daha fazla para vermek istemeyecektir. HAKMAR marketler zinciri diğer markalara göre kıyasladığımızda şube sayısı az olması nedeniyle evlere yakın olma özelliğinde genellikle sınıfta kalsa da haftalık olarak yapmış oldukları indirimler nedeniyle ciddi fiyat avantajları sunması nedeniyle fiyat anlamında birçok ulusal marka markete göre avantajlı kalmaktadır. Bu nedenle insanlar hesap yaparak evlerine uzak olmalarına rağmen kendilerine yakın olan bir şubeyi tercih ederek özellikle kampanya başlangıç tarihlerinde burayı tercih etmektedirler. İnsanlar fiyat avantajı yakaladıklarında bazı eksiklikleri sineye çekebilmektedir. Sunmuş oldukları fiyat avantajları nedeniyle yine sık tercih edilecek olan HAKMAR şubelerinin kısa süre sonra indirimde olacak ürünlerinin yer aldığı indirim listesi HAKMAR 13 Nisan 2017 olarak anılmaktadır. Yazımızda detaylarını vermeden hemen önce fiyat avantajları nedeniyle dikkatleri üzerlerine çeken ürünlerden bahsedecek olursak; Zigon Sehpa, Bebek Nevresim Takımı, Philips Powerpro Compact Torbasız Süpürge, Demonte Kitaplık, Büyük Boy Seyahat Çantası, 16 Jant Bisiklet ve Baston Puset gibi ürünler yer almaktadır.

İndirim oranları nedeniyle uzak mesafelerde olmalarına rağmen sık tercih edilen HAKMAR şubelerinde önümüzdeki günlerde başlayacak HAKMAR 13 Nisan 2017 kampanya fırsatları arasında Zigon Sehpa 69,95 TL’den, Paçi Porselen Çay Tabağı 6’lı 19,90 TL’den, Pandeli Tava Çeşitleri 19,90 TL’den, Baston Puset 84 TL’den ve Bay Ayakkabı 29,95 TL’den indirimde olacaktır. HAKMAR Aktüel ürün fırsat indirimleri detaylarını incelemeye devam ettiğimizde Büyük Boy Seyahat Çantası 59,90 TL’den, Oyuncak Direksiyon 16,95 TL’den, Demonte Kitaplık 49,95 TL’den, Dolap İçi Raf 7,95 TL’den ve Paçi French Kupa 4,95 TL’den fırsat kategorisinde HAKMAR şubelerinde satışta olacaktır.

Yaz döneminde insanların sık ihtiyaç duydukları ürünlerin yer verildiği HAKMAR 13 Nisan 2017 insert detayları arasında 16 Jant Bisiklet 159 TL’den, Ortopedik Yastık 19,95 TL’den, Bay Bayan Patik Çorap 1 TL’den ve Oyuncak Çiftlik Araç Seti 11,95 TL’den HAKMAR raflarında yer alacaktır. HAKMAR müşterilerinin beğenisine sunulacak haftalık kampanya detaylarında son olarak Philips Powerpro Compact Torbasız Süpürge 379,90 TL’den, Paşabahçe Meşrubat Bardağı 6’lı 9,95 TL’den, Bilal Toka 2 TL’den, Bebek Nevresim Takımı 19,95 TL’den ve Bay Polo Yaka T-Shirt 14,95 TL’den kampanyada olacaktır.

Hakmar 13 Nisan 2017 Aktüel Kataloğu

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir