Kapat

Bim Aktüel 0

BİM 3 Kasım 2017 Aktüel Kataloğu

Geçtiğimiz saatlerde Bim Market 3 Kasım Cuma gününe özel olarak hazırlanan Bim Aktüel Ürün içeriği dijital ortamda yetkililer tarafından paylaşıldı. Market genelinde şuanda geçerli olan başka bir kampanya olması nedeniyle sadece dijital ortamda sınırlı kaynaklarda tanıtımı yapılan indirim listesinin genelini uzman editör kadromuz ile sizler için detaylandıracağız. İndirim mağazacılığının öncülerinden olan marka gerek ürün çeşitliliği gerek fiyat anlamında piyasa şartlarının çok altında ürün satışı gerçekleştiriyor olması nedeniyle özellikle haftalık kampanyaların başlangıç günü olan Cuma günleri şubelerde rakiplerine kıyasla çok daha fazla yoğunluk yaşamaktadır. Bir evin, bir iş yerinin neredeyse tüm ihtiyaçlarına kaliteli ürünlerle ekonomik fiyatlarla çözüm sunabiliyor olması farklı gelir gruplarından dahi yoğun bir şekilde talep almalarının önünü açmıştır. Açıldığı ilk yıllarla kıyaslandığında şuan bulunduğu konumun hayal edilmesinin dahi güç olduğunu rahatlıkla söyleyebileceğimiz Bim Market, satış stratejisi olarak en basit haliyle sürümden kazanmayı tercih etmiştir. Bu sayede insanların ihtiyaçlarını çok uygun fiyatlarla giderebilmenin önünü açmış ve aldıkları yoğun talep sayesinde markalarla, üreticilerle yapmış oldukları tedarik anlaşmalarında çok daha güçlü taraf olmayı başarmışlardır. Şüphesiz yapılan güçlü anlaşmalar satış fiyatı anlamında yine müşterilerin lehine sonuçların doğmasına neden olmuştur. Her şubesi için 1 koli ürün aldığını dahi düşündüğümüzde geniş şube ağı sayesinde çok başarılı satış sözleşmeleri imzalayabildiklerini söylemeden geçmeyelim. Yakın zamanda geçerli olacak olan 3 Kasım Bim indirimlerini sayfamız aracılığıyla rakip firmaların fiyatlarıyla kıyasladığınızda matematiksel olarak demek istediğimizi çok daha rahat anlayacaksınız. Farklı kategorilerde onlarca ürünün sınırlı sürelerde de olsa indirimli satışta olduğu kampanya detaylarında özellikle çeyiz hazırlığında olanların ihtiyaçlarına nokta atışı yapacak ürünlere yer verilmiştir. Hal böyle olunca ürünlerin de sınırlı stoklarla satışta olması nedeniyle kampanya başlangıç tarihinde erken saatlerde Bim şubelerinde olmanın faydası olacaktır.

Her ne kadar geçtiğimiz hafta indirim listeleri ile kıyasladığımızda ürün çeşitliliği açısından zayıf kalsa da yine insanların acil ihtiyaçları olan sezonluk ürünlere yer veriyor olmaları nedeniyle başarılı olacağından emin olduğumuz Bim 3 Kasım Cuma indirim listesi içeriğinde yer alan ürünleri incelemeye başladığımızda; Fakir Blender Robot Seti 125 TL, Brillant Yıkanabilir Halı 80×300 cm 47,50 TL, Chef’s Tek Fiyat Tencere Çeşitleri 16,90 TL, Bay – Bayan Şemsiye 19,90 TL, Awox Inox Su Isıtıcı 39,90 TL, Brillant Yıkanabilir Halı 80×150 cm 24,90 TL, Bayan Kadife Eşofman Takım 34,50 TL, Lisanslı Çocuk Şemsiye 14,90 TL, Paşabahçe Linea Su Takımı 7 Parça 11,90 TL, Ecodelux Elektrikli Buharlı Isıtıcı 49,90 TL, Bay – Bayan Eşofman Altı 17,90 TL, Brillant Yıkanabilir Halı 130×190 cm 47,50 TL, Treking Ayakkabı 39,90 TL ve Çakmak Taşlı Kamp Bıçağı 24,90 TL gibi cazip fiyatlarla stoklarda olacaktır. Özellikle halı gibi ürünlerin farklı renk ve ölçü seçenekleri olması nedeniyle bazı desenlerin – ölçülerin yoğun talep göreceğini şimdiden rahatlıkla söyleyebiliriz. Hal böyle olunca marketlerin fiziki yeterlilikleri nedeniyle halihazırda sınırlı stoklarla indirimli olarak satılacak ürünlerin kısa sürede tükenebilme ihtimalini göz önüne alarak alım kararınızda acele etmeniz gerektiğini tavsiye edebiliriz.

Haftanın öne çıkan ürünü: Awox Inox Su Isıtıcı Awox Inox Su Isıtıcı Özellikleri: 1,8 litre kapasite, Kablosuz kullanım, Taban ünitesine güç kablosu sarma özelliği, Kapak içi çelik kaplama, damlatmayan ağızlık, Paslanmaz çelik gövde, Menteşeli kilit kapak, susuz çalışmama özelliği, 1800 W, Açma kapama butonu, kaynama sonrası otomatik kapanma gibi standart ve standardın bir adım ötesinde özellikleriyle dikkatleri üzerine çekmektedir. Açıklama: Bim 3 Kasım 2017 indirim listesinde yer alan ve haftanın ürünü olarak bahsedeceğimiz ürün su ısıtıcı her mutfakta mutlaka bulunması gereken ürünler arasında yer almaktadır. Günümüz şartlarda kadınların mutfakta geçirdikleri zamanı iyi organize etmeleri gerekmektedir. Bir çay demlerken, bir yemek yaparken su ısınmasını beklemek yerine diğer işlerini hallederken arkada kısa sürede 1,8 litre gibi birçok ihtiyaçlarını giderecek kapasitede su kaynaması ve bunun çok kısa sürede gerçekleşmesi zamandan tasarruf sağlamalarının önünü açacaktır. Bunu malzeme kalitesi anlamında ortalamanın çok daha üstünde bir ürünle gerçekleştirmek ve yaygın servis ağıyla hizmet veren bir markadan çok uygun fiyatla satın almak ise son derece akıllı bir çözüm olacaktır. 39,90 TL Satış Fiyatıyla indirim listesinde yer alacak Awox Inox Su Isıtıcı adlı ürünü bir eve, arkadaşınıza hediye götürmeniz gerektiği aşamada da değerlendirdiğinizde çok makbule geçen bir hediye almış olduğunuzdan emin olabilirsiniz.
Ucuz market sektörünün öncülerinden olan ve rakipleri tarafından sürekli takip edilen konumda olan Bim Market yetkilileri tarafından duyurusu gerçekleştirilen indirim listesi 3 Kasım 2017 Bim aktüel ürün katalogu detaylarını sizlerle paylaştık. Bu sayede ihtiyacınız olan ürünler arasında rakip firmalarda fiyat kıyaslamasını yerinizden dahi kalkmadan dakikalar içerisinde gerçekleştirebileceksiniz. Bim Market ve sektörde hizmet vermekte olan diğer markaların indirim içerikleri hakkında duyuru gerçekleştirildiği gibi bilgi alabilmek adına sayfamızı önümüzdeki günlerde de takip etmeye devam edebilirsiniz.

BİM 3 Kasım 2017 Kataloğu

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir