Kapat

Bim Aktüel 0

BİM 27 Ekim 2017 Aktüel Kataloğu

Kısa süre sonra geçerli olacak Bim marketler 27 Ekim tarihli farklı kategorilerde ürünlerin indirime girdiği aktüel katalogları geçtiğimiz saatlerde yayınlandı. Yıllardır ülkemizde başarılı bir şekilde hizmet veren Bim marketleri kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlı ürün satabilmenin sembolü haline gelmiştir. Tüketiciler tarafından yıllardır büyük bir talep görmesinin en önemli sebebi öz sermayesiyle oluşturduğu ürünlerde, markalarda uygun etiketleriyle harika performanslar sergilemesidir. Kişisel bakım ürünlerinden gıda sektörüne, küçük ev aletlerinden giyim ihtiyaçlarına kadar bir evin temel ihtiyaçlarını düzenleyecek şekilde tasarlanan indirim listeleri ay sonunda diğer markalara kıyasla aile ekonomisine büyük oranda katkı sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetini üst seviyede tutan bir anlayışla hizmet veriyor olmaları memnun kalmadığınız bir ürünü sorgusuz sualsiz iade almaları veya değişim yapmalarıyla mükemmel bir şekilde taçlanıyor. Toptan fiyatına perakende satışın en güzel örneğini sergilen zincir marketler Bim Cuma fırsatları adında yayınladığı içerikte 27 Ekim Bim kampanyalı günler için özel olarak hazırlanmıştır. Gelin fırsatları tükenmeden alabilmeniz için aktüel kataloglarda yer alan ürünleri beraber inceleyelim.

Bim 27 Ekim Cuma günü bazı yöresel değişiklikler haricinde tüm şubelerde geçerli olacak indirimli fırsat ürünlerinin listesini incelemeye başladığımızda; Aeron 3 Parça Makine Set (Akülü Vidalama – Darbeli Matkap – Avuç Taşlama) 159 TL, Aeron 8 Parça Tornavida Seti 27,50 TL, Heifer Şerit Metre 9,50 TL, Bay Deri Ayakkabı 39,90 TL, Piramit Bloklar 17,90 TL, Kapı Önü Paspası 5 TL, 3 Parça Kek Kalıbı Seti 29,90 TL, Baton Kek Kalıbı 24,50 TL, Tek Kullanımlık Krema Poşetleri 3,90 TL, Silikon Tutacak 3 TL, 6’lı Kurabiye Kalıbı 7,50 TL, 4 Parça Kalpli Bambu Sunum Seti 19,50 TL, 2’li Tabaklı Fincan Seti 14,50 TL, LAV Cupcake 12 Parça Çay Seti 16,50 TL, LAV Tasty Kavanoz 1000cc 1,65 TL, Aeron Tezgah Testere 119 TL, Takım Çantası 21″ 24,90 TL, Güpürlü Dertsiz Masa Örtüsü 17,50 TL, Bayan Suni Deri Ayakkabı 34,90 TL, 3 Bölmeli Çekmece 13,90 TL gibi fiyatlarla klasik market anlayışından çok daha uygun fiyatlarla Bim marketlerinde sizlerin beğenisine sunuluyor.

Haftanın öne çıkan ürünü: Aeron Tezgah Testere Areon Tezgah Testere Özellikleri : 200 mm x 16 m dairesel testere ölçüsü, 600 Watt motor gücü, Toz emme bağlantısı 24 m, Maksimum 45 m testere kalınlığı, sert metal dişli testere bıçağı 200 x 16 x 2,4 mm, Diş adedi 24, Tezgah Boyutu 205 x 335 mm Açıklama : Yoğun yaşantıdan biraz olsun uzaklaşarak soluk alabilmek için insanlar farklı hobilere yönelmektedir. Bu hobiler arasında şüphesiz özellikle son yıllarda ahşap kategorisi zirvede yer alır. Haftanın öne çıkan ürünü olan Aeron Tezgah Testere hem yarı profesyonel hem de amatör kesim işleriniz için evinize ve iş yerinize kurabileceğiniz ve yıllarca sorun çıkarmadan tercih edebileceğiniz bir ürün. 800 W elektrik harcıyor olması orta sınıf bir tüketim gerçekleştirdiğini gösterirken dönüş gücünün 2950 rpm olması yaptığı işin karşılığında bir o kadar da sessiz bir makine olduğunu ortaya koymaktadır. Tezgah boyutu piyasadaki muadil birçok üründen daha geniş olan tezgah testere bu sayede daha rahat bir kullanım avantajı sunmaktadır. Ortalama bir üründen daha kullanışlı bir kesme derinliğine sahip olması ise aklınıza gelebilecek birçok kesimi başka bir araca ihtiyaç duymadan gerçekleştirmenizi sağlamaktadır.
119,00 TL Fiyatıyla sınırlı stoklarla satışta olan Aeron Tezgah Testere için tam bir fiyat performans ürünü diyebiliriz.

Cuma günü başlayacak olan kampanya günleri piyasaya nazaran uygun fiyat avantajıyla ürünlerin listelenmesi nedeniyle şubelerde yoğunluklar yaşatmaktadır. Yıllardır farklı kategorilerdeki ürünleri uygun fiyatlarla alabileceğiniz tek adres haline gelen Bim, ürünlerin fiyatlarıyla olduğu kadar kalitesiyle de insanların yüzlerini güldürmektedir. Her hafta güncellenen indirimler ile özellikle sezonluk ihtiyaçların karşılandığı kampanyalarda bazen ürünler sabahların ilk saatlerinde dahi tükenebiliyor. Bu nedenle 27 Ekim 2017 Bim aktüel ürün kataloglarında yer alan içeriklerin sınırlı renklerde ve stoklarda olduğunu unutmadan Cuma günü erken saatlerde Bim şubelerine uğramayı unutmayın. Fırsatlardan her zaman erkenden haberdar olabilmek için bizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

BİM 27 Ekim 2017 Kataloğu

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir