Kapat

Bim Aktüel 0

Bim 23 Mart 2018 Aktüel Kataloğu

BİM Market klasik market anlayışından oldukça uzak bir fikir ile hizmet vermeye başlamış ve sektöre kendisinden sonra giren markalara dahi yol gösterici konumda olmuştur. Market hazırladıkları aktüel ürün kataloglarının haricinde birçok farklı uygulamayı da sektöre kazandırmıştır. Kazandırdıklarından birisi de alışveriş sonrasında ürünlerin kasadan geçirilmesinin ardından poşetleme için ayrı bir alan oluşturulmuş olmasıdır. Bu ufak bir detay olarak gözükse de müşterilerden gelen yorumlara baktığımızda onlar tarafından cidden önemsendikleri ortaya çıkmaktadır. Bu halde mağazaların amaçlarının zaten müşterilerin maddi ve manevi menfaatlerini korumak olduğunu düşündüğümüzde atılan ufak bir adımın dahi etkili olduğunu söyleyebiliriz. Bu ufak detaylarla dahi müşterilerin bilincinde ucuzluk dediğimizde ilk gelen markalardan olan market tarafından önümüzdeki günlerde geçerli olacak Bim market 23 Mart 2018 fırsatları başlıklı yazımızda indirim listesinde yer alan tüm ürünleri görsel, yazılı ve video anlatım olarak sizlerle paylaşacağız.

Bazen rakip indirim mağazaları ile kıyasladığımızda BİM Aktüel Ürün içerikleri ürün çeşitliliği bakımından zayıf kalsa da insanların BİM öz markalarına karşı bir sempatilerinin ve bilinirliklerinin oluşması, kalite anlamında standartlarını sürekli olarak koruyor olmaları her hafta mağazalarının oldukça yoğun talep almalarına neden olmaktadır. Bim aktüel 23 Mart 2018 içeriklerinde de insanların hem genel ihtiyaçlarına hem de sezonluk ihtiyaçlarına karşılık verilebilecek ürünlerin yer alması kampanyaların özündeki mantığın yani sınırlı sürelerde ve sınırlı stoklarla gerçekleştirilmesinin de etkisiyle birçok ürünün henüz market açılış saatlerinde bitecek olması sonucunu doğurmaktadır.

BİMde bu hafta yer alan tüm ürünleri ve özelliklerini bulabileceğiniz Bim 23 Mart 2018 başlıklı yazımızın hemen altında yer alan yorum bölümünü kullanarak da gelecek haftalarda düzenlenecek olan kampanyalara yön verebilirsiniz. Bu kampanya ürünlerini belirleyen ekibin ürün çeşitliliğini belirlerken potansiyel müşterilerinin ürün taleplerini dikkate alıyor olmaları ile doğrudan alakalıdır. Yapacağınız yorumlar sayfamızın ciddi bir ziyaretçi potansiyeli olması nedeniyle yetkililerin muhtemel dikkatlerini çekecek ve sizler de geçmişte Bim Aktüel Ürün kataloglarında yer alan ürünlerden derlediğiniz ihtiyaç listelerinin görülmesine olanak sağlayacaksınız. Bu sayede aile ekonominize maddi anlamda gözle görülen  avantajlar sağlanacaktır.

Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5 üzerinden 4,60)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir