Kapat

Bim Aktüel 0

Bim 17 Kasım 2017 Aktüel Kataloğu

Sınırlı sürelerde ve sınırlı stoklarla düzenlenen Bim Market kampanyaları arasında bu yazımızda BİM Market 17 Kasım insert içeriğini paylaşacağız. İnsanlar kış aylarının gelmesiyle birlikte yaz aylarına kıyasla ekonomik anlamda yakıt masraflarının olması nedeniyle daha zor bir süreç yaşamaya başlamışlardır. Masrafların artmış olmasına rağmen temel ihtiyaçlardan feragat edilmesi kesinlikle mümkün olmadığı için kış ayları ilerledikçe, yoğun kar dönemi geldiğinde ekonomik anlamda yaşanan güçlük daha da çekilmez bir hal alacaktır. Temel ihtiyaçlardan ve alınan ürünlerin kalitesinden feragat edilemeyeceğine göre ihtiyaçları en ekonomik çözümlerle giderme insanların en büyük kurtarıcıları olmaktadır. Hal böyle olunca insanlar klasik market anlayışı ile hizmet veren mağazalardan alışveriş yapmak yerine haftada bir veya haftada iki defa indirim listeleri düzenleyen, düşük kar marjlarıyla çalışan ve gereksiz harcamalardan kaçınarak müşterilerine ekonomik ürünler sunmaya çalışan markaları tercih etmektedir. Bahsettiğimiz tarz alışveriş yapılmasını sağlayan mağazalar ucuz market anlayışıyla hizmet vermektedir. Bunlar genellikle piyasada hizmet vermekte olan markaların muadillerini aynı kalite olmak şartıyla müşterilerin beğenisine sunmaktadır. Genellikle Bim market öz markalarının yer aldığı 17 Kasım Bim fırsatlarında öz markalara yer verilmediği durumlarda dahi yüksek alım gücüyle markalarla başarılı anlaşmalar yaparak uygun fiyatlara aldıkları ürünleri yine düşük kar oranlarıyla satışa sunmaktadır. İçerik bakımından farklı kategorilerdeki ürünlerin indirimli bir şekilde satışa sunulduğu kampanya dahilinde her gelir grubundan, her yaş grubundan ve her cinsiyetten müşteri kendi ihtiyacı olan ürünlere sahip olabilmektedir. Bim Marketin farklı gelir gruplarına başarılı bir şekilde hizmet veriyor olmasının en önemli sebebi şüphesiz dar gelirli vatandaşların yoğun yaşadığı semtlerde, orta gelirli vatandaşların yoğun yaşadığı semtlerde ve yüksek gelirli vatandaşların yoğun yaşadığı semtlerde mağazalarının olmasından kaynaklanmaktadır.

İçerik olarak genel anlamda kışlık kıyafetlere ihtiyacı olanları ve evlerinin eksikliklerini tamamlama konusunda yardımcı olacakları kadınları ilgilendiren ürünlere yer verilen Bim 17 Kasım Cuma içeriğini incelemeye başladığımızda; Erkek Mont 88,90 TL, Kütahya Porselen 12 Parça Dekoratif Kahve Seti 25,90 TL, Davul Fırın 75 TL, LAV Taban Boyalı Meşrubat Bardağı 3’lü 5,90 TL, Dantelli Masa Örtüsü 19,90 TL, Erkek Terliği 8,50 TL, Çocuk Pandufu 12,90 TL, Erkek Fermuarlı Deri Bot 55 TL, Kütahya Porselen Dekorlu Porselen Demlik 18,50 TL, Chef’s Yuvarlak Fırın Tepsisi 2’li 24,90 TL, Paşabahçe Tuzluk Biberlik 2’li 4,50 TL, Kumtel Ecoray Elektrikli İnfrared Isıtıcı 59,90 TL, Çocuk Terliği 7,50 TL, Radyatör Antifiriz 3000 ml 11,90 TL, Kütahya Porselen 24 Parça Dekorlu Yemek Seti 84,90 TL, Kütahya Porselen Dekorlu Porselen Şekerlik 8,90 TL, Sofra Yemek Takımı 18 Parça 44,90 TL, Kilitli Saklama Kabı 9,90 TL, Oyun Çadırı 29,90 TL, Kadın Terliği 8,50 TL gibi birbirinden cazip fiyatlarla Bimde bu hafta raflarda yerini alacaktır. İndirimli olarak satışta olacak Bim Aktüel Ürünleri için genel anlamda söyleyebileceğimiz en önemli detay şüphesiz ürünlerin kalitesinin yıllardır hizmet veriyor olmaları nedeniyle başarılı bir şekilde kanıtlandığıdır. Herhangi bir olumsuz durumda Bim market çalışanları müşteri odaklı çözümleri sayesinde sizlerin olumsuz durumlarda dahi yüzünüzün gülmesini sağlayacak şekilde hizmet içi eğitimlerini almışlardır.

Haftanın öne çıkan ürünü: Kumtel Ecoray Elektrikli İnfrared Isıtıcı Kumtel Ecoray Elektrikli İnfrared Isıtıcı Özellikleri: 2300 Watt Watt Güç, Duvara Montaj yapabilme, Termostatlı, 2 yıl garantili yaygın servis ağı ve Ipx 2 Yağmura karşı korumalı gibi detaylar ürün içeriğinde dikkatleri üzerine çekmektedir. Açıklama: Tam olarak yoğun kışın yaşanmadığı bu dönemlerde havalar bir garip olduğu için insanlar bir üşüyüp bir ısınmaktadır. Her üşüdüklerinde bulundukları ortama göre soba yakılması veya kombinin açılarak bir odanın doğalgaz vasıtasıyla ısıtılmasının sağlanması hem zaman açısından uzun bir süreç gerektirmekte hem de maliyet açısından yüksek maliyetlere sebep olmaktadır. Hal böyle olunca özellikle geniş mekanların bölgesel ısıtılmasının kısa sürelerde ve düşük maliyetlerle sağlanabilmesi açısından son teknoloji ürünlerden olan Kumtel Ecoray Elektrikli İnfrared Isıtıcı tercih edilmesi yerinde bir davranış olmaktadır. Sahip olduğu teknoloji sayesinde öncelikle insanları ve objeleri ısıtan sonrasında havanın ısıtılması konusunda yardımcı olan infrared özelliğe sahip ısıtıcılar elektrik enerjisiyle çalışmaktadır. Bu tarz ürünlerin çok talep görmesi nedeniyle birçok firma bunun uzak doğudan ithalatını yapmıştır. Fakat her birinin kaliteli olma ve yaygın servis ağıyla hizmet verme ihtimali maalesef mümkün değildir. Bu nedenle aldığınız ürünleri uzun süreli kullanabilmek amacıyla bilinen ve insanlar tarafından olumlu düşüncelere gark olmuş markaları tercih etmek gerekmektedir. 59,90 TL Satış Fiyatıyla Bimde bu hafta satışta olacak Kumtel Ecoray Elektrikli İnfrared Isıtıcı hem ekonomik olması hem de marka bilinirliği açısından tercih edilebilir bir üründür.

Gerek indirim oranları, gerek ürün çeşitliliği ve gerek satışa sunduğu ürünlerin kalitesiyle yıllardır başarılı bir şekilde hizmet verip Türkiye’nin en büyük perakende zinciri konumunda olan markanın hazırlamış olduğu 17 Kasım 2017 Bim fırsat detaylarını sizlerle paylaştık. Fırsatlardan erkenden haberdar olup ürünleri tükenmeden temin edebilmek amacıyla sayfamızı takip etmeniz sizler için faydalı olacaktır. Editörlerimiz tarafından düzenli aralıklarla piyasada hizmet vermekte olan markaların hazırladıkları kampanya ve çekilişler takip edilmekte ve uygun görülenler sizlerle zaman kaybedilmeden paylaşılmaktadır.

BİM 17 Kasım 2017 Kataloğu

Ürünleri Videolu Olarak İzleyebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir