Kapat

Bim Aktüel 0

BİM 10 Kasım 2017 Aktüel Kataloğu

Yakın zamanda ülke genelinde tüm şubelerde geçerli olacak Bim Market 10 Kasım Cuma indirim listesi duyurusu yapıldı. An itibariyle şubelerde farklı bir kampanyanın geçerli olması nedeniyle gerek işitsel, gerek görsel reklamlarda henüz paylaşımı yapılmayan indirim listesi uzman editör kadromuz tarafından sizler için detaylı bir şekilde incelenecektir. Bu sayede liste içeriğinde fiyat avantajı sayesinde rakiplerine fark atan ürünler arasından ihtiyacınız olanlarını seçme şansı yakalayabilirsiniz. Kaliteli ürünlerin ekonomik fiyatlara alınabilirliği kesinlikle insanların bilinçli tüketici olmalarıyla alakalıdır. Kış aylarının kendisini yavaştan gösterdiği şu günlerde evlerdeki yakıt masraflarının artması nedeniyle yaz aylarına göre zor ekonomik dönemlerin geçirileceğini söylemek kesinlikle yanlış olmayacaktır. İnsanların giyim, gıda gibi temel ihtiyaçlarından feragat etmeleri yerine piyasayı araştırarak ihtiyaçlarını en uygun fiyatlarla giderebilmeleri son derece yerinde olacaktır. Tarih açısından ulusal anlamda özel bir güne denk gelen Bim Aktüel ürün listesi bu özelliğiyle de manevi anlamda dikkatleri üzerine çekmektedir. Geçtiğimiz hafta düzenlenen Bim kampanyası ile kıyaslandığında ürün çeşitliliği bakımından yeterli olan kampanya rakip firmaların indirim listeleri ile kıyaslandığında bu hafta şüphesiz açık ara önde olacaktır. Satış mantığı olarak düşük kar marjı belirleyen ve masraflarını minimize ederek sürümden kazanmayı hedefleyen markanın ürün çeşitliliği sayesinde evinizin, iş yerinizin tüm ihtiyaçlarını tek bir adresten giderme şansını yakalıyorsunuz. Şube sisteminin yaygın olmasının sonucunda da mutlaka bulunduğunuz lokasyona çok yakın bir mağazalarının olması nedeniyle alışveriş yapmak için çok fazla efor sarf etmenize gerek kalmıyor. 10 Kasım Bim indirimlerinde yer alan ürünleri, haftanın ürünü olarak değerlendireceğimiz hem fiyat avantajı hem de ürün kalitesiyle dikkatleri üzerine çeken ürünü yazımızın devamında sizlerle paylaşacağız.

Geçtiğimiz hafta hazırlanan indirim listesi içeriği genel anlamda zayıf olsa da yoğun bir talep gördüğünü ve kupon ürünlerin kısa sürede seçildiğini hep beraber gördük. Zayıf olmasına rağmen yoğunluk yaşatan kampanya sonrasında Bim 10 Kasım Cuma içerik anlamında geçtiğimiz haftanın çok daha üstünde olması nedeniyle bu hafta yaşanabilecek yoğunluğu tahmin dahi edemiyoruz. Hal böyle olunca inceleme yazımızı iyi değerlendirerek alım işlemlerinizi kısa sürede gerçekleştirmenizi tavsiye ediyoruz. Bim Aktüel Ürün indirimlerini incelemeye başladığımızda; Regal 48″ 48R6000F Smart Led Televizyon 1.499 TL, USB Şarj Kablosu 1 Metre 39,90 TL, Fakir El Mikseri 59,90 TL, Paşabahçe Diamond Bardak 3’lü 11,90 TL, Bayan Polar Pijama Takımı 26,50 TL, Saraylı Rayan M Çamaşır Kurutmalığı 39,90 TL, Desenli – Desensiz Tay Tüyü Kanepe Örtüsü 16,90 TL, Kestane Çizici 2,50 TL, LG Kablosuz 160 W Sound Bar Subwoofer Bluetooth 399 TL, USB Şarj Kablosu 2 Metre 49,90 TL, Kütahya Porselen Ege Yemek Seti 12 Parça 39,90 TL, Erkek Puf Yelek 64,90 TL, Kazak Tüy Toplama Aleti 8,50 TL, Casilda Tek Kişilik Nevresim Takımı 44,90 TL, Lisanslı Açılır Kapanır Oyuncak Sepeti 11,90 TL, Microsoft All in One Smart Tv Uyumlu Kablosuz Media Keyboard 79,90 TL, Earpods Kulaklık 49,90 TL, LAV 5 Parça Sürahi ve Saklama Seti 10,90 TL, Çocuk Mont 26,50 TL, Ütü Masası 49,90 TL, Ferrari Lisanslı Model Araba 14,90 TL ve Tek Kişilik Alez 5,95 TL’den kampanya dahilinde raflarda olacaktır.

Haftanın öne çıkan ürünü: LG Kablosuz 160 W Sound Bar Subwoofer Bluetooth LG Kablosuz 160 W Sound Bar Subwoofer Bluetooth Özellikleri: Led göstergeli ekran tipi, kırmızı led gösterge rengi, wma – mp3 – dolby digital ve LPCM ses biçimi destekleme, zamanlayıcı, otomatik karartıcı, simplink, TV kumandasıyla kontrol edilebilme, bass blast ve standart ses efekti, kablosuz – USB, optik ve audio giriş bağlanabilirlik gibi özellikleriyle dikkatleri üzerine çekmektedir. Açıklama: Bim 10 Kasım 2017 içeriğinde yer alan LG Markasına ait ürün yüksek seste herhangi bir bozulma olmaması gibi olumlu kullanıcı yorumlarıyla karşımıza çıkmaktadır. Görsel anlamda da estetik bir görüntüye sahip olması özellikle evinizin salonunda hoş bir hava oluşturmanıza ön ayak olmaktadır. Kablosuz kullanım kolaylığı sayesinde evde, iş yerinde gereksiz kablo kalabalığının da önüne geçmiş olacaksınız. Teknolojiyi yakından takip edenlerin ilgisini çekecek bu ürün ile ilgili piyasada ve dijital ortamda fiyat araştırması yaptığımızda aynı ürünün ve hatta muadillerinin bu fiyatlara yakın olmayan yüksek fiyatlarla satışta olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. 399 TL Satış Fiyatıyla rakipsiz bir şekilde kampanya süresince stoklarda olacak olan ürünün yüksek ihtimalle mağazanın açılış saatlerde tükenebileceği ihtimalini göz önüne alarak kendinize ait alım stratejisi belirlemeniz gerekmektedir.

Farklı kategorilerde yer alan ürünlerin uygun fiyatlarla satışta olduğu haftalık aktüel kampanyalar haricinde indirim listelerinde yer almayan ürün çeşitlerinin dahi piyasa şartlarına göre çok uygun fiyatlarla satışta olduğu Bim Market günümüzde Türkiye’nin en büyük perakende zinciri konumundadır. Daha önce herhangi bir kampanyasını takip etmemiş olsanız dahi gerek haftanın ürününe sahip olmak gerek liste içeriğinde yer alan diğer ürünleri satın almak için 10 Kasım 2017 Bim içeriğini incelemeniz sizlere ekonomik anlamda çok fazla yarar sağlayacaktır. Sayfamız hem bu markanın hem de sektörde rekabet halinde olduğu diğer markaların indirim listelerini düzenli olarak takip ettiği için ileriki dönemlerde de takip etmeniz durumunda sağlayacağınız ekonomik avantajı sürekli hale getirmiş olacaksınız.

BİM 10 Kasım 2017 Kataloğu

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir