Kapat

A101 Aktüel 0

A101 9 Kasım 2017 Aktüel Kataloğu

Kısa süre önce henüz mağazalarında dahi duyurulmayan A101 Market 9 Kasım indirim detayları hakkında geniş bir bilgi alarak sizlerle paylaşacağımız inceleme yazımızı hazırlamaya başladık. Market genelinde halihazırda bir kampanyanın devam ediyor olması nedeniyle henüz şubelerde ve reklamlarda bahsedilmeyen indirim listesi insanların temel tüketim malzemelerine, oyuncak kategorisine ve hediyelik ürünlere hitap eden bir şekilde tasarlanmıştır. Market yetkililerinin uzun araştırmalar sonrasında insanların taleplerini değerlendirerek oluşturdukları A101 Aktüel Ürün listeleri içeriğinde gelecek haftalarda siz de söz sahibi olmak isterseniz yazımızın alt bölümünde yer alan yorum bölümünde ihtiyaçlarınızı, taleplerinizi iletebilirsiniz. Mağazalarda yoğunluk oluşturmak amacıyla hazırlanan indirim listelerinin yetkililer tarafından dijital ortamlardaki yorumlar incelenerek hazırlandığını kesinlikle unutmayın. Bu yaklaşımınız sizlerin kalitesiyle nam salmış ürünleri ekonomik fiyatlara satın alabilme konusunda bilinçli bir tüketici olma yolunda bir adım atmanızı sağlayacaktır. Müşteri memnuniyeti araştırmalarında da ön sıralarda yer alan A101 Marketler son yapılan araştırmalara göre ülke genelinde 7000 adet şubeye ulaşmayı başarmıştır. Bu başarı şüphesiz insanların ürünlerine, mağazalarına göstermiş oldukları yoğun ilgi sayesinde yakalanmıştır. Son yıllarda piyasaya farklı markaların girmesiyle birlikte A101 market olabildiğince uygun fiyatlı ürün satmaya ve ürünlerini çeşitlendirmeye özen göstermiştir. Yazılarımızı takip edenler bilir ki rakip firmaların indirim listeleri ile kıyaslandıklarında ciddi farklar ortaya koymaktadırlar. İşte böyle farkların bariz bir şekilde görülebildiği 9 Kasım A101 indirimlerinin tüm fırsat detaylarını sizlerin gözden kaçırmamanız için editörlerimiz tarafından incelemesi yapılacaktır. Bu sayede sıcak evinizden dahi çıkmadan alışveriş listenizi hazırladıktan sonra hangi ürünü hangi mağazadan alabileceğinizi de belirlemiş olacaksınız. Sektörde faaliyet içerisinde olan tüm markaların mutlaka evinize iş yerinize yakın bir şubesinin olduğunu artan rekabet ortamı ve hızlı mağazalaşma sayesinde artık rahatlıkla söyleyebiliriz.

A101 Market genelinde hazırlanan haftalık indirimleri sizlerin merakla beklediğinizi bildiğimiz için vakit kaybetmeden paylaşıyoruz. Yakın zamanda geçerli olacak olan A101 9 Kasım Perşembe fırsat detaylarını da vakit kaybetmeden detaylandırmaya başladığımızda; 5 Çekmeceli Şifonyer 179 TL, Desenli Saçaklı Kaymaz Tay Tüyü Çekyat Örtüsü 19,95 TL, Oyuncak Toplu El Arabası 12,95 TL, Oyuncak Sürtmeli Kırılmaz Araba 3,95 TL, Patates Soğan Sepeti 5,95 TL, Bony Erzak Kabı 2,95 TL Kapaklı Yuvarlak Kase 3,95 TL, 4 Katlı Metal Ayakkabılık 22,50 TL, Pamuklu Tv Battaniyesi 14,95 TL, Oyuncak Işıklı Metal Çekbırak Araba 8,95 TL, Okul Öncesi Boyama Kitabı 1,95 TL, Trend Saklama Kabı 3’lü 3,95 TL, Pipetli Bardak 3,50 TL, Kağıt Havluluk 4,50 TL, Dört Tekerlekli Kabin Tipi Sert Valiz 79,90 TL, Silk&Blue Ters Havlu Bayan Soket Çorap 2,45 TL, Pepee Magnet Giydirme Oyunu 18,95 TL, Arzum AR 1027 El Blender Seti 89,95 TL, Kapaklı Yuvarlak Kase 3,95 TL, Sarımsak Ezici 2,95 TL ve Dekorlu Porselen Kupa 4,95 TL’den A101’de bu hafta raflarda olacaktır.

Haftanın öne çıkan ürünü: Arzum AR 1027 El Blender Seti Arzum AR 1027 El Blender Seti Özellikleri: Çıkarılabilen ve kolayca temizlenen parçalar, 3 ürün 1 arada, Ayrılabilir gövde, 750ml kapasiteli doğrayıcı haznesi, 1 üründe 3 işlev, Paslanmaz çelik çift taraflı bıçak, Ergonomik çalıştırma düğmesi, Metal öğütücü ve karıştırıcı sayesinde ısıya dayanıklılık ve Çift taraflı paslanmaz çelik bıçak sayesinde fındık, meyve, sebze ve et parçalama ve kıyma imkanı Açıklama: Ev hanımlarının yanında çalışan bayanların mutfaklarında da vazgeçilmez ürünler arasında olan blenderlar A101de bu hafta set olarak üçü bir arada ürünle karşımıza çıkıyor. Yaygın servis ağıyla A101 güvencesini de yanına alan Arzum markasına ait bu ürünün 89,95 TL Satış Fiyatıyla mutlaka değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz. Bu ürün piyasada kampanya dahilinde Çin malı ürünlerle neredeyse aynı fiyatlara satılmakta fakat kalitesiyle farkını rahatlıkla ortaya koymaktadır. Kıyma, doğrama gibi işlemlerin yapılıyor olması nedeniyle yük binen motorun bir anda teklememesi ve sizi mutfakta yalnız başınıza bırakmaması için mutlaka yıllardır müşterilerini memnun eden bu markayı ihtiyacınız olması halinde tercih etmelisiniz. Ürünün dijital ortamda dahi fiyatlarını araştırdığımızda bu hafta A101’de satışa olduğu fiyatlara yakın hiçbir fiyata rastlayamadık. Bu durum ürüne olan talebin bir hayli fazla olacağını bize şimdiden göstermektedir. Hal böyle olunca zaten her mağazada sınırlı stokla satışta olacak ürünün alınması için fazla vakit kaybetmemenizi tavsiye ediyoruz. 36 ay garantisiyle satışta olacak olan ürünü tertipli ve doğru bir şekilde kullandığınızda uzun süre kullanabileceğinizi bilmenizi isteriz.

A101 Market genelinde satışta olan tüm ürünler klasik marketlere oranla uygun fiyatlarla satışta olsa da haftalık düzenlenen A101 Aktüel Ürün listeleri içeriğinde yer alan ürünler çok daha uygun fiyatlara satışa sunulmaktadır. Hal böyle olunca özellikle kampanyaları takip eden ve alımlarını bu yönde düzenlenen büyük bir kitle oluşmaktadır. Bu kitlenin önüne geçebilmek ve fırsatlardan erkenden haberdar olabilmek için yapmanız gereken tek şey uzman editör kadromuz tarafından yazılan kampanya inceleme yazılarını okuyabilmek adına sayfamızı düzenli olarak takip etmektir.

A101 9 Kasım 2017 Aktüel Kataloğu

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5 üzerinden 5,00)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir