Kapat

A101 Aktüel 0

A101 5 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

A101 Market geçtiğimiz yıl elde etmiş olduğu Türkiye’nin en çok şube sayısına sahip olan market unvanını hala korumakta ve düzenlemiş oldukları A101 Aktüel Ürün indirimlerinin tanıtım kampanyaları haricinde ulusal medyada bu konunun duyurulması konusunda oldukça yüksek bütçeli reklam kampanyalarını devam ettirmektedir. Haftalık olarak düzenlenen aktüel kampanyaların her birini takip ediyor olmamız nedeniyle bizler markaların fırsatlarını karşılaştırma fırsatını en yakından yakalamış olmamız nedeniyle bahsettiğimiz unvanı aldıktan hemen sonra rakiplerine ürün çeşitliliği açısından fark atacak yoğunlukta, onlarca kategoride yüzlerce üründe sıcak fırsatlar oluşturmaktadır. Özellikle insanların tüm ihtiyaçlarını tek bir marketten giderebilmeleri amacıyla düzenledikleri kampanyadan bu hafta A101 market 5 Nisan 2018 başlığı ile bilgilendirmeler yapacağız.

İndirim sektörüne klasik market anlayışından farklı olarak raflarında özellikle kendi öz markalarına yer verip, düşük kar oranları ile çalışmayı tercih etmeleri ve gereksiz olarak gördükleri tüm maliyetlerini minimize eden politikaları sayesinde cazip fiyatlarla ürün satışına imkan bulan market yetkilileri bu sayede hazırlamış oldukları indirim listelerini büyük bir kitlenin takibi altına almalarına olanak sağlamışlardır. A101 5 Nisan 2018 içeriğinde de net bir şekilde görebileceğimiz gibi özellikle mahalle arasında klasik market anlayışı ile hizmet veren markalara kıyasla oldukça avantajlı fiyatlar sunmaları, geliri ortalamanın epey üzerinde olan ailelerin dahi bilinçli tüketici olmanın bir gerekliliği olarak fırsatlardan yararlanmak için çabalamalarına olanak sağlamaktadır.

A101 aktüel 5 Nisan 2018 indirimleri içeriğinde beklediğiniz bir ürünü göremeseniz dahi üzülmeyin. A101de bu hafta beklediğiniz ürünlerin listelenmemesi gelecek haftalarda yer verilmeyeceği anlamına kesinlikle gelmemektedir. Market yetkililerinin kampanyaları oluştururken yeterli yoğunluğu oluşturabilmek adına çok titiz bir çalışma ile özellikle dijital ortamları baz alarak müşteri taleplerini araştırıyor olmaları nedeniyle sizler de ihtiyaçlarınızı kesinlikle kaliteden ödün vermeyen markalarla oluşturulan kampanyalarda uygun fiyatlara satın alabilmek amacıyla yorum bölümünde belirtebilirsiniz. Gerçekleştirdiğimiz fiyat ve ürün bazlı incelemeleri uzun yıllardır herhangi bir kar gözetmeden anlık olarak yapıyor olmamız bizlerin büyük kitlelere ulaşabilmesine olanak sağladığı gibi sizlerden gelen talepler ve eleştiriler de şüphesiz hedef kitlemizin yoğun olması nedeniyle market yetkilileri tarafından da gözlemlenmektedir.

Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (7 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5 üzerinden 4,57)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir