Kapat

A101 Aktüel 0

A101 2 Kasım 2017 Aktüel Kataloğu

A101 Market 2 Kasım Perşembe indirim listesi kısa süre öncesinde dijital ortamda paylaşıldı. Yakın zamanda televizyonlarda ve radyolarda reklamlarla da desteklenecek indirim listesi markanın ülke genelinde 7000 şubeye ulaşmış olmasının haklı gururuyla adeta bir gövde gösterisi mahiyetinde paylaşılıyor. Ürün çeşitliliğinin zirvede, indirim oranlarının zirvede, ürün kalitesinin zirvede olduğu indirim listesi kısa süre içerisinde içeriğinde yer alan ürünlerin tükenmesiyle son bulacağa benziyor. İş yeriniz ve eviniz için tüm ihtiyaçlarınızı tek bir adresten giderebilmenize olanak sağlayan indirim listesinde yer alan ürünlerin kaliteli oluşu ve uygun fiyatlara satılıyor olması A101 Market müşterilerinin yüzlerinin gülmesine neden olacak. Fırsat günlerine özel olarak hazırlanan indirim listelerinin haricinde raflarda yer alan ürünlerin fiyatlarını da rakip firmalarla kıyasladığımızda kampanyaya dahil edilmeyen ürünlerin dahi ciddi anlamda fark yaratan fiyatlarla satışta olduğunu görüyoruz. Hediyelik eşyalardan temel tüketim malzemelerine, gıda ürünlerinden temizlik malzemelerine gerek bilinen markaların gerek kendi öz markalarıyla oluşturduğu ürünlerin yer aldığı market özellikle kampanya başlangıç günü olan Perşembeleri ciddi anlamda yoğunluk yaşamaktadır. Market şubelerinde özellikle kasalarda uzun kuyruklar oluşmasına neden olacak olan 2 Kasım A101 fırsatları dahilinde farklı kategorilerdeki ürünler satışa sunulmaktadır. Kış aylarının gelmesiyle birlikte artan doğalgaz, yakıt masrafları nedeniyle ekonomik anlamda sarsılmamak adına kesinlikle aynı kalitedeki ürünleri daha ekonomik fiyatlara satın alabileceğiniz A101 Aktüel Ürün listeleri gibi içerikleri takip etmelisiniz.

Marketlerde kampanya süresince gerekli yoğunluğu oluşturabilmek adına çok uygun fiyatlara satılan ürünler aynı zamanda sınırlı stoklarla satışa sunulmaktadır. Sınırlı sürelerde ve sınırlı stoklarla satışa sunulacak olmaları nedeniyle mutlaka alım yapacağınız ürün için acele etmeniz gerektiğini vurgulayarak A101 2 Kasım Perşembe aktüel ürün listesi içeriğinde yer alan ürünleri incelemeye başlayalım. Sizlerin ilgisini çekecek ihtiyacınızın olduğunu düşündüğümüz ürünler arasında; HI-LEVEL 43″ Uydu Alıcılı Full HD Led Tv 1.299 TL, Goblen Kırlent Kılıfı 8,95 TL, Oyuncak Pastalı Piknik Seti 8,95 TL, Porland Tekli Porselen Ürünler 2,95 TL, Nehir Çay Kaşığı 1,50 TL, Telefon Priz Tutucu 1,25 TL, Diş Fırçalık 1 TL, Pişir Sakla Emaye Tencere 14,95 TL, Dikdörtgen Tepsi 4,95 TL, Vestel Venus 5530 Cep Telefonu 569 TL, Dertsiz Masa Örtüsü 9,95 TL, Metropol 14,95 TL, HI-LEVEL HLJ-1000 Katı Meyve Sıkacağı 95 TL, Sinbo SCM-2916 Çelik Cezve 45 TL, Resim Çerçevesi 4,95 TL, Yedekli Tuvalet Kağıtlık 12,95 TL, Saklama Kabı Seti 3’lü 7,50 TL, Bambu Servis Gereçleri 2,50 TL, Kaymaz Taban Saçaklı Oval Halı 39,95 TL, Oyuncak Davul 4,95 TL, Kitap Kurdu Serisi 2,50 TL, Nehir Yemek Kaşığı / Yemek Çatalı 2,75 TL, 5 Raflı Arkalıklı Kitaplık 59,95 TL, Hometech 12 LED’li Işıldak 12,50 TL, Tava / Sahan / Sütlük 14,95 TL, Cam Saklama Kabı 3,95 TL, Silk&Blue Ters Havlu Bayan Patik Çorap 1,75 TL ve Oyuncak Küp 3,95 TL gibi standart fiyatının çok daha altında rakamlarla A101’de bu hafta stoklarda olacaktır.

Haftanın öne çıkan ürünü: Vestel Venus 5530 Cep Telefonu Vestel Venus 5530 Cep Telefonu Özellikleri : Polifonik – MP3 Zil Tipi, Video Oynatma, 3G Mobil TV, 2 GB RAM, 2920 mAh Pil Gücü, 5 MP Ön (Selfie) Kamera, 4.5G Mobil Bağlantı Hızı, 3x Kamera Zoom (Yakınlaştırma), 8,0 MP Kamera Çözünürlüğü, Android İşletim Türü, Android 6.0 (Marshmallow) İşletim Sistemi, 1,3 Ghz Quad Core İşlemci Kapasitesi, Micro SD Hafıza Kartı Tipi, Resmi Distribütör Garantili, 16 Milyon Ekran Renk Çözünürlüğü, 1280 x 720 Ekran Çözünürlüğü, 5,5 inç Ekran Boyutu, 16 GB Dahili Hafıza, 153 x 77 x 8.5 mm Boyutları, Yüklenebilir Bas Konuş Uygulaması, 64 GB’a kadar arttırabilir hafıza Açıklama: Telefon teknolojisini her geçen gün değişiklik göstermektedir. Bazıları sadece prestij için marka tercihi yaparken bazıları ciddi anlamda özellikleri nedeniyle telefon tercihi yaparken son olarak bazı kesimler de fiyat ve performans ilişkisi açısını dikkate alarak ürün tercihi yapmaktadır. Fiyat ve performans ilişkisi açısından ürün seçimi yapmak isteyenlere tavsiye edebileceğimiz Vestel Venus 5530 Cep Telefonu 569,00 TL Satış Fiyatıyla A101de bu hafta raflarda yerini alacaktır. Akıllı telefon kullanmak isteyen fakat eski telefonlardaki gibi uzun şarj süresi beklentileri olanların yaklaşık olarak taleplerine uygun fiyatıyla karşılık verecek Vestel Markasına ait ürün yaygın servis ağıyla da müşteri dostu bir politika izlemektedir.

İndirim market anlayışıyla hizmet veren markaların başında yer alan, sektöre müşterilerin talep ve beklentileri ışığı altında yön veren ve sürekli olarak mağazalaşma sürecinde olan A101 tarafından hazırlanan 2 Kasım 2017 A101 indirimleri farklı kategorileri nedeniyle büyük bir kitleye hitap edebilecek şekilde tasarlanmıştır. A101 ve sektörde rekabet halinde olduğu diğer markalara ait olan aktüel fırsat listeleri düzenli olarak editörlerimiz tarafından takip edilmekte ve markaların şubelerinde, televizyonlarda ve radyolarda dahi reklamları yapılmadan tarafımızdan sayfamız aracılığıyla paylaşılmaktadır. Hal böyle olunca haftanın ürünleri detaylarını ve indirim listelerini bütünlerini incelemek gerekiyorsa sizlere yakın olan market şubeleri arasında fiyat kıyaslaması yapabilmek amacıyla düzenli olarak sayfamızı takip edebilirsiniz. Marketlerin bu tarz kampanyalardaki amaçları müşterilerini gerek kalite, gerek fiyat nedeniyle mağazalarının içine alabilmektir. Bu nedenle çok cazip fiyatlarla satışa sundukları ürünlerin yüksek stok adetleriyle mağazalarda bulunabilirliğini düşünmeniz sizleri yanıltacak ve ürünleri kaçırmanıza neden olacaktır.

A101 2 Kasım 2017 Kataloğu

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir